instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
به تازگی شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) به صورت رسمی در وب‌سایت خبری خود اعلام کرد که برای زنده کردن دوباره‌ی عناوین کلاسیک سبک رترو استودیوی مستقل دوتمو (Dotemu) را خریداری کرده است.
استودیوی دوتمو در حال حاضر یکی از بزرگترین مجموعه‌های تولیدی مستقل به شمار می‌آید که خرید آن توسط شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو کاملا مطابق با سیاست‌های جدید و آینده‌نگر بوده است. به گفته‌ی فوکوس هوم اینتراکتیو، آن‌ها هم‌اکنون حدود ۷۷٫۵ درصد از سهام استودیوی دوتمو را به مبلغ ۴۶ میلیون دلار خریداری کرده‌اند.
لازم به ذکر است که پس از این اتفاق، سیریل ایمبرت (Cyrille Imbert)، مدیر اجرایی استودیوی دوتمو همچنان به عنوان یک مقام مسئول به کار خود ادامه خواهد داد. البته ایمبرت هنوز یکی از سهام‌داران استودیوی دوتمو به شمار می‌آید و قرار است در آینده به گروه اجرایی شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو بپیوندد.
و به گفته‌ی آقای کریستف نوبیلو (Christophe Nobileau)، مدیر اجرایی شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو، خرید استودیوی دوتمو دقیقا همان معامله‌ای است که هواداران انتظار تحقق آن را داشتند. در واقع این استودیوی با بازسازی عالی فرنچایزهای کلاسیک توانسته شهرت زیادی را برای خود به ارمغان آورد و این دقیقا همان هدفی به شمار می‌آید که شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو برای آینده‌ی خود برنامه‌ریزی کرده است.
استودیوی دوتمو اخیرا بازی Streets of Rage 4 را توسعه داده که مورد استقبال بالای بازی‌بازان قرار گرفت و پیش از آن نیز به توسعه‌ و احیای برخی عناوین کلاسیک به مانند Wonder Boy: The Dragon’s Trap نیز پرداخته بود.
در جریان یک مصاحبه‌ی مشترک، آقای کریستوف نوبیلو در مورد تصرف مالکیت استودیوی دوتمو اظهار داشت:
خرید استودیوی دوتمو گامی کلیدی در تسریع روند رشد و پیشرفت مجموعه‌ی ما و ایجاد تنوع در تخصص‌های شاغل در آن خواهد بود. ما با غنی‌سازی خط تولید خود یک جریان درآمد جدید برای تسخیر بخشی از این بازار در حال رشد را کسب خواهیم کرد.
همچنین سیریل ایمبرت در این مصاحبه در مورد اضافه شدن به شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو افزود:
این همکاری جدید به دوتمو اجازه می‌دهد تا از تخصص‌های حرفه‌ای مستقر در مجموعه‌ی فوکوس هوم اینتراکتیو برای تولید عناوین AA بهره‌مند شود؛ بنابراین توسعه‌ی نسخه‌های بازسازی شده از فرنچایزهای قدیمی یا ساخت دنباله‌ی عناوین کنسول‌های نسل اول سه بعدی از این طریق میسر خواهد شد.
با توجه به این موارد، در حالی که استودیوی دوتمو در حال احیای سری‌های مشهور به مانند Teenage Mutant Ninja Turtles و Metal Slug است، احتمال دارد در آینده شاهد احیای پروژه‌های بیشتری از کنسول‌های پلی‌استیشن، نینتندو ۶۴ و Sega Saturn باشیم.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
چه خرید خریدی شده
جمع کنید دیگه ترو خدا
کونامی یاد بگیره چطور بازی Contra رو بازسازی کنه.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari