دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
طبق گزارش Digital Foundry، آپدیت جدید بازی Cyberpunk 2077 مشکلاتی را به نسخه Xbox Series X آن اضافه می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

عملکرد جدیدترین ساخته استودیو CD Projekt Red یعنی بازی Cyberpunk 2077 روی کنسول‌ها یک فاجعه بوده است. نسخه اولیه این عنوان با بهینه‌سازی افتضاح خود اشکالات و باگ‌های زیادی داشت. اکنون پس از گذشت هفت ماه، به‌نظر می‌رسد که این عنوان هنوز مشکلات زیادی دارد و حتی کنسول‌های نسل نهم سونی و مایکروسافت نیز برای اجرای بی‌نقص آن با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند. این ادعا بر اساس تجزیه و تحلیل اخیر Digital Foundry است و شما از اینجا می‌توانید ویدیو را تماشا کنید.
در آپدیت جدید بازی Cyberpunk 2077 شاهد افت فریم نسخه Xbox Series X آن در حالت Performance هستیم. با اینکه کنسول نسل نهمی مایکروسافت تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا نرخ فریم بازی روی عدد ۶۰ ثابت باشد اما در برخی از صحنه‌ها نرخ فریم به طرز محسوسی پایین می‌آید. از طرف دیگر، به‌نظر می‌رسد که PS5 در این زمینه عملکرد بهتری دارد و نرخ فریم را روی عدد ۶۰ ثابت نگه می‌دارد.
نکته قابل ذکر این است که هر دو، نسخه ارتقا یافته کنسول‌های نسل گذشته هستند و نسخه‌های اختصاصی نسل نهم فعلا منتشر نمی‌شود. بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی، Xbox Series X، Xbox Series S، PS4، PS5 و گوگل استادیا در دسترس است.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari