instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
استودیوی کلاود اِمپِریم گیمز (Cloud Imperium Games) به تازگی از به‌روزرسانی Alpha 3.14 بازی Star Citizen رونمایی کرده است که در آن علاوه بر بهبودهایی در گیم‌پلی بازی، شاهد اضافه شدن یک شهر عظیم و زیبا به این اثر هستیم.

به‌روزرسانی Alpha 3.14 که ساعاتی قبل در دسترس بازی‌بازان عنوان Star Citizen قرار گرفته است، یکی از چشم‌نوازترین سازه‌های این اثر را به آن اضافه خواهد کرد؛ منطقه‌ی فرود Orison که در آسمان‌های سیاره‌ی گازی عظیم Crusader واقع شده است. گردشگران فضایی می‌توانند در این منطقه سفینه‌های خود را فرود آورده و از مناطق سرسبز زیبا و همچنین دیگر امکانات رفاهی تعبیه شده در آن، لذت ببرند. شما در ادامه می‌توانید تریلر رونمایی از به‌روزرسانی Alpha 3.14 بازی Star Citizen را مشاهده کنید:
دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p
سیاره‌ی گازی Crusader از تکنولوژی پیشرفته‌ی ابرهای حجمی سیاره‌ای (Planetary Volumetric Clouds) برای خلق شدن، بهره برده است که در آن ابرهای حجمی در ارتفاعات متفاوت سیاره و در مقیاس‌های مختلف برای هرچه واقع‌گرایانه‌تر جلوه دادن جو یک سیاره‌ی متشکل از گاز فشرده، پیاده‌سازی شده‌اند. استودیوی کلاود امپریم گیمز وعده داده است که در آینده از این تکنولوژی برای افزایش هرچه بیشتر جزئیات دیگر سیارات بازی نیز بهره خواهد برد.
به‌روزرسانی Alpha 3.14 همچنین شامل بهبودهایی در گیم‌پلی سفینه‌ها از جمله بهبود در نحوه‌ی کنترل توزیع منابع انرژی و غیره در مناطق مختلف کشتی هوایی (هنگام نبردهای فضایی)، بهبودهایی در نحوه‌ی کنترلر و شلیک موشک‌ها و همچنین بهبودهایی در نحوه‌ی نمایش رادارها و اسکن هوایی خواهد شد. در کنار این موارد، مأموریت‌های پویای جدیدی نیز به بازی اضافه خواهند شد.
Star Citizen
علاوه بر تمامی این موارد، به‌روزرسانی Alpha 3.14، فضاپیمای RSI Constellation Taurus را به بازی اضافه خواهد کرد. این فضاپیما که در حال حاضر با قیمت پایه‌ی ۱۹۲ دلار قیمت‌گذاری شده، از طریق فروشگاه رسمی بازی Star Citizen قابل خریداری کردن است. شما همچنین در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این سفینه‌ی فضایی را مشاهده کنید:
دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p
پروژه‌ی عظیم Star Citizen زمان طولانی است که مراحل توسعه‌ی خود را پشت سر می‌گذارد. استودیوی کلاود امپریم گیمز در این سال‌ها همواره به صورت هفتگی و ماهیانه تمامی طرفداران خود را در جریان پیشرفت‌های حاصل شده در این پروژه قرار داده است؛ با این حال تعدادی از بازی‌بازان که بخش عمده‌ی آن را نیز افراد کمتر آشنا با این پروژه تشکیل داده‌اند، همواره بر سرعت روند توسعه‌ی این اثر گله داشته‌اند.
عنوان Star Citizen که هم‌اکنون هشتمین سال توسعه‌ی خود را پشت سر می‌گذارد، تا کنون موفق به جذب بیش از ۳۵۰ میلیون دلار سرمایه از طریق حمایت طرفداران این پروژه که بخش عمده‌ی آن را نیز خریدهای فضاپیماهای داخل بازی تشکیل داده‌اند، شده است. توسعه دهندگان استودیو‌ی کلاود امپریم گیمز که در رأس آن، یکی از باتجربه‌ترین بازی‌سازان صنعت بازی‌های ویدئویی یعنی آقای کریس رابرتس (Chris Roberts‎) قرار دارد، وعده داده‌اند که تمامی این سرمایه خرج توسعه‌ی بازی Star Citizen و همچنین بخش داستانی آن یعنی Squadron 42 خواهد شد.
Star Citizen
بر اساس وعده‌ی استودیوی کلاود امپریم گیمز، انتظار می‌رود به‌روزرسانی Alpha 3.16 بازی Star Citizen در سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۲۱ (حدود اوایل مهر تا اواخر آذر ۱۴۰۰) و همچنین به‌روزرسانی Alpha 3.17 در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۲ (حدود اوایل دی تا اواخر اسفند ۱۴۰۰) در دسترس بازی‌بازان قرار بگیرد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari