دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
در پست اخیر Xbox Wire، مایکروسافت تأیید کرده است که در اواخر این ماه شاهد برگزاری دومین رویداد ID@Xbox خواهیم بود. با دنیای بازی همراه باشید.

رویداد ID@Xbox برنامه‌ی موفقی است که از بازی‌سازان مستقل پشتیبانی می‌کند و به آن‌ها این فرصت را می‌دهد که بازی‌هایشان را روی پلتفرم ایکس باکس و سرویس ایکس باکس گیم پس منتشر کنند. بازی‌هایی که ازطریق این برنامه به ایکس باکس راه پیدا کرده‌اند تنوع زیادی دارند. اولین نمایش ID@Xbox در سال ۲۰۲۱، در اوایل فروردین امسال پخش شد و در آن بازی‌های زیادی معرفی شدند. حالا مایکروسافت اعلام کرده که دومین نمایش ID@Xbox قرار است چند روز دیگر ازطریق پلتفرم توییچ پخش شود.
دومین رویداد ID@Xbox در روز سه‌شنبه ۱۰ اوت (۱۹ مرداد) ساعت ۸:۳۰ شب به وقت تهران پخش خواهد شد و در آن بازی‌های مستقل جدیدی از ناشرانی چون Rebellion و Chump Squad معرفی می‌شوند. همچنین قرار است اخبار و نمایش‌هایی نیز از بازی‌هایی مانند Ollie Ollie World که در آینده منتشر می‌شوند، منتشر شود. بسیاری از این بازی‌ها علاوه‌بر انتشار روی کنسول‌های ایکس باکس، به ایکس باکس گیم پس نیز اضافه خواهند شد و احتمال دارد که در رویداد پیش‌رو دموهایی نیز از آن‌ها پخش شود.
حمایت مایکروسافت از توسعه‌دهندگان مستقل در تضاد کامل با سونی است، زیرا سونی اخیراً به دلیل اخذ مبالغ اضافی از توسعه‌دهندگان به منظور قرار دادن بازی آن‌ها در فروشگاه خود، مورد انتقاد قرار گرفته است. به هر حال، امیدواریم که عناوین مستقل و توسعه‌دهندگان آن‌ها از حمایتی که لایق آن هستند، برخوردار شوند.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *






۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari