دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
آقای Michele Giannone، بنیانگذار شرکت Invader Studios در مصاحبه اخیر خود با GamingBolt در مورد تفاوت های گرافیکی کنسول های نسل جدید صحبت کرد. با دنیای بازی همراه باشید.
آقای Michele Giannone، بنیانگذار شرکت Invader Studios، در مصاحبه اخیر خود با GamingBolt، اظهاراتی را راجع به پروژه کنونی آنها یعنی بازی Daymare: 1994 Sandcastle و همچنین موارد دیگر از جمله تفاوت های گرافیکی کنسول های نسل جدید ارائه داد.
در حالی که کنسول مایکروسافت نسبت به سخت‌افزار کنسول سونی در بخش GPU برتری آشکاری دارد، از نظر Giannone این امر تفاوت زیادی در روند توسعه عناوین ایجاد نمی‌کند. البته، کنسول Xbox Series X می‌تواند عناوین مولتی-پلتفرم (غیر انحصاری) را با وضوح بالاتری اجرا کند، اما این تفاوت چندان جدی نیست که توسعه‌دهندگان مجبور شوند از جاه‌طلبی و مقیاس کار خود بکاهند تا بازی روی PS5 اجرا شود.
وی گفت: «مطمئناً از این نظر کنسول مایکروسافت برتری دارد. قدرت بیشتر همچنین به معنای داشتن آزادی به‌منطور خلاقیت بیشتر است، اما ما فکر نمی‌کنیم که تفاوت آنقدر زیاد باشد که تأثیر زیادی روی روند توسعه عناوین بگذارد، به ویژه در مورد عناوین مولتی-پلتفرم. تا آنجا که به ما مربوط می‌شود، روند توسعه برای هر دو کنسول یکسان خواهد بود و بیشترین تفاوت‌ها در مرحله بهینه‌سازی مشاهده می‌شود.»
طیف وسیعی از توسعه‌دهندگان با وی اتفاق نظر دارند، به‌ویژه استودیو سازنده بازی Blacktail یعنی The Parasight، که اخیراً با آنها مصاحبه شد. شاید با گذر زمان این تفاوت مشخص شود، اما درحال حاضر قدرت سخت‌افزاری هردو کنسول PS5 و Xbox Series X فوق‌العاده است و تفاوت‌ آنچنانی ندارند.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari