instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
امروز مصاحبه‌ای با اعضای شرکت سازنده‌ی بازی Hades صورت گرفت. در جریان این مصاحبه، آگاه شدیم که ساخت نسخه‌ی دوم آن فعلا در دستور کار قرار نمی‌گیرد.

با وجود این که زمان نسبتا زیادی از عرضه‌ی بازی Hades می‌گذرد، اما هنوز هم بازی‌بازان آن را به عنوان یکی از برترین آثار به حساب می‌آورند. این بازی در ابتدای انتشار خود توانست نظر مثبت بسیاری از منتقدان و بازی‌بازان را به خود جلب کند. شاید سبک متفاوت بازی باعث شد تا این اتفاق رخ دهد. Hades توانست جوایز فراوانی را هم در مراسم‌های مختلف از آن خود کند. چندی پیش هم این اثر برنده‌ی بهترین بازی سال در مراسم GDC 2021 شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.
امروز مصاحبه‌ای با برخی از اعضای سازنده‌ی بازی Hades انجام شد. به عنوان مثال، آقای Greg Kasavin که نویسنده‌ی شرکت سوپرجاینت گیمر (Supergiant Games) به شمار می‌رود، اعلام کرد هنوز مشخص نیست که نسخه‌ی دوم Hades ساخته شود یا خیر. بازی‌های گذشته‌ی این شرکت به فرنچایز تبدیل نشدند و این بار مشخص نیست که سرنوشت Hades چه خواهد شد. این فرد اعلام کرد که اگر نسخه‌ی دوم هم در کار باشد، بازی‌بازان فعلا نباید منتظرش باشند. شاید ساخت و انتشار آن طی ند سال آینده انجام گردد. در ادامه بخشی از مصاحبه این فرد را با هم می‌خوانیم.
ما هیچ وقت در مورد آینده چیزی نمی‌دانیم. در مورد بازی‌های آینده‌ی خود نیز فعلا برنامه‌ریزی دقیقی نداشته‌ایم. تا زمانی هم که ساخت یک بازی تا مراحل اولیه‌ی خود پیش نرود، چیزی از آن نخواهیم گفت. از این رو، توسعه‌ی Hades 2 در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
Hades از سری عناوین هیجان‌انگیز در سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی است که اواخر سال گذشته بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت. در این بازی باید هدایت شخصیتی قدرتمند و دوست‌داشتنی را به دست گرفته و به شیوه‌ای متفاوت نسبت به سایر بازی‌های ویدئویی، با انواع موجودات عجیب و غریب مبارزه کنید. گفتنی است که استودیوی سوپرجاینت گیمز به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
کاشکی بسازن. شاهکار بود Hades, نسخه ی دوم هم به شدت پتانسیل داره. این دفعه به جای فرار از تارتاروس، از کوه olympus بریم بالا سراغ زئوس. خیلی دوست دارم دوباره زگریوس و آرتمیس رو ببینم weep
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari