افزایش امکانات دیسکورد تنها با فعالیت گروهی و همه جانبه اعضا ممکن است
ویجیاتو >> راهنمای خرید و آموزش

۳ دیدگاه

دیسکورد (Discord) از جمله محبوب‌ترین از نرم افزارهای مبتنی بر ویپ است که با وجود اینکه کمتر از پنج سال از عرضه آن گذشته است، توانسته جایگاه خوبی در بین گیمرها پیدا کند. دیسکورد درواقع یک اپلیکیشن ارتباط گروهی بسیار محبوب است که به کاربران اجازه برقراری تماس صوتی باکیفیت را می‌دهد.
شما در این سرویس قادر خواهید بود ارتباطات خود را در قالب سرورهای رایگان و کانال‌های موجود در آن کنترل کنید. و همچنین در این پلتفرم می‌توانید از قابلیت لانچ سریع بازی‌ها، اخبار، کامیونیتی و ارسال مدیا نیز استفاده کنید.
علاوه بر این، به وسیله دیسکورد شما می‌توانید اقدام به تهیه با تخفیف عناوین محبوب بپردازید. اخبار و اجتماعات مرتبط با آن را دنبال کنید. و همچنین به سرورهای رایگان آن بازی در سرتاسر دنیا دسترسی پیدا کنید تا با بالاترین کیفیت به بازی با دیگر علاقمندان دنیای ویدئو گیم بپردازید. اما این همه امکاناتی نیست که دیسکورد در اختیار شما می‌گذارد.
به طور قطع همانند هر پلتفرم با بستررایگانی، دیسکورد نیز در ازای هزینه‌ی اندک، امکانات مازادی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. از جمله این امکانات می‌توان به امکان بوست سرور دیسکورد اشاره نمود. این قابلیت که به صورت جمعی و مشارکت آنلاین کاربرد دارد، به کاربران با اکانت نیترو اجازه می‌دهد تا با بوست سرور مورد نظر خود تا سقف دوبار، امکانات جمعی سرور را افزایش دهند.
با شرکت در این فعالیت گروهی، نه تنها موجب افزایش امکانات سرور مورد نظر خود می‌شوید، بلکه نشان‌های همکاری نیز در پروفایل دیسکورد شما به نمایش گذاشته خواهد شد. هرچند باید توجه داشت که به منظور بوست سرور شما می‌بایست اکانت دیسکورد خود را با نیترو شارژ کنید.
با هر اکانت نیترو بوست شما قادر خواهید بود یک الی هشت سرور مختلف را تا دوبار بوست کنید. با افزایش مدت زمان حمایت شما از یک سرور، به ازای هر ماه نشان منتسب به شما نیز بهبود پیدا می‌کند. و در دراز مدت به وسیله بوست کاربران، لول و به طبع امکانات سرور نیز افزایش پیدا می‌کند.
هر سرور دیسکورد قادر است تا سه لول آپگرید امکانات جدیدی به کاربران ارائه داده و تعامل گروهی را بهبود بخشد. برای سطح یک به ۲ سرور بوست، سطح دو به ۱۵ سرور بوست و سطح سه ۳۰ سرور بوست مورد نیاز است. امکانات مربوط به هر سطح به شرح زیر هستند:
همان طور که پیش‌تر اشاره کردیم، برای بوست کردن یک سرور دیسکورد باید اکانت نیترو بوست داشته باشید. پس از ارتقای اکانت خود، تنها کافیست سرور مورد نظر را انتخاب کرده، روی نام آن کلیک کنید. سپس در صفحه باز شده گزینه Server Boost را برگزینید و با مشخص کردن تعداد بوست موردنظر و سپس تایید پروسه، سرور را بوست کنید.
بیشتر بخوانید:
هه یادش بخیر یه زمان رفیقامون میخواستن چیزی شِیر بدن میرفتیم سرور لول ۱۰۸۰ شیر میدادیم با کلی از خارجی ها مسخره بازی درمیاوردیم تا اینکه اپیک نیترو رو رایگان کرد….مقاله خوبی بود خیلیا حتی نمیدونن دیسکورد چی هستو چه قابلیتایی داره این حداقل بهشون کمک میکنه👍
ممنون خانم مظفری مقاله خوبی بود ولی دیگه همه الان اینا رو میدونن
فکت : اولین چیزی که برای گرفتن نیترو نیاز دارید جنبه هستش
نقطه، نقطه و باز هم نقطه
پتانسیل‌های هدررفته

source

توسط funkhabari