کپی لینک
اسپین‌آف Blade Runner انیمه آمریکایی ژاپنی پاییز امسال منتشر شده و نفس تمام طرفداران فرتچایز Blade Runner را در سینه‌هایشان حبس خواهد کرد. انیمه Blade Runner: Black Lotus توسط شبکه ادالت سوییم (Adult Swim) و crunchyroll، بزرگترین مرجه انیمه در جهان منتشر خواهد شد. هم اکنون با نزیگ شدن به فصل پاییز و تاریخ انتشار این انیمه، crunchyroll صحنه ابتدایی این اثر را منتشر کرده است. 
در ویدوی منتشر شده صحنه‌هایی بسیار خیره کننده و جذاب را مشاهده می‌کنیم و Blade Runner: Black Lotus در اولین صحنه خود با یک موسیقی گوش‌نواز دل مخاطبین را بدست می‌آورد. در این صحنه تصاویر خیره کننده‌ای از آینده احتمالی شهر لس‌ آنجلس را می‌بینیم و در ادامه یک کشتی Spinner در آسمان این شهر زیبا به پرواز درمی‌آید. 
در کلیپ منتشر شده یک Blade Runner که در کوچه‌های شهر راه می‌رود دیده می‌شود. به همراه شات‌هایی کوتاه از الی (Elle) شخصیت اصلی داستان این انیمه. ویدوی منتشر شده ادامه ترلری که ماه گذشته در Comic-Con@Home منتشر شد را به تصور می‌کشد. این سریال انیمه‌ای دارای ۱۳ قسمت بوده توسط شینجی آراماکی (Shinji Aramaki) کارگردان انیمه محبوب دانه سیب (Appleseed) کارگردانی می‌شود. 
داستان این سریال در سال۲۰۳۲، یعنی ۱۳ سال پس از زمان فیلم اصلی رایدلی اسکات (Ridley Scott) و یک دهه پس از یک رویداد جهانی فاجعه بار به نام “Black Out” اتفاق می‌افتد. در خلاصه داستانی که از Blade Runner: Black Lotus منتشر شده آمده است که : “یک زن جوان روزی بدون اینکه هیچ خاطره ای را بیاد بیاورد از خواب بیدار شده و متوجه می‌شود که دارای مهارت‌های عجیب و متفاوتی است. تنها سرنخ‌های او یک خالکوبی از نیلوفری سیاه و یک دستگاه داده قفل شده است. اکنون این زن جوان به دنبال هویت گمشده خود می‌گردد. 
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari