instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
به تازگی ویدئویی از پشت صحنه‌ی ساخت بازی مورد انتظار Twelve Minutes منتشر شده است که فرآیند صداگذاری این اثر و همین‌طور چهره‌های بسیار مشهور پشت آن را به نمایش می‌گذارد.

کانال یوتیوب Collider Exclusive به تازگی ویدئویی اختصاصی از پشت صحنه‌ی توسعه‌ی بازی مستقل و مورد انتظار Twelve Minutes منتشر کرده است که خبر از حضور چهره‌های بسیار مشهوری همچون دیزی ریدلی (Daisy Ridley)، جیمز مک‌آووی (James McAvoy) و همین‌طور یکی از بزرگ‌ترین بازیگران حال حاضر سینما یعنی ویلیام دفو (William Dafoe‎) در جایگاه صداپیشه‌ی این اثر می‌دهد. شما در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده کنید.
دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p
شما همچنین در ادامه می‌توانید بخشی از صحبت‌های آقای لوئیس آنتونیو (Luis Antonio)، کارگردان خلاق بازی Twelve Minute در خصوص چیستی این اثر را مشاهده کنید:
در بازی Twelve Minutes (دوازده دقیقه) شما نقش مردی را بر عهده می‌گیرد که برای گذراندن یک شب رمانتیک با همسر خود، وارد خانه می‌شود. با این حال طولی نمی‌کشد که آن شب به نظر رویایی، برای شما تبدیل به یک کابوس می‌شود. ناگهان مأمور پلیسی وارد خانه‌ی شما شده و همسر شما را به جرم قتل دستگیر کرده و شما را تا حد مرگ کتک می‌زند؛ اما ناگهان شما از خواب بیدار شده و متوجه می‌شوید به دقایقی قبل از وقوع این حادثه بازگشته‌اید و همچنان تمام اتفاقات را برعکس دیگر اطرافیان خود، به خوبی به یاد می‌آورید.
هر بار که مرد کشته شود و یا زمان شما از ۱۲ دقیقه عبور کند، شما به ابتدای این چرخه و درست قبل از وقوع حادثه بازمی‌گردید. دیگر شخصیت‌های داستان با آغاز دوباره‌ی این چرخه هیچ یک از اتفاقات را به خاطر نخواهند آورد با این حال تکرار این اتفاقات و کسب تجربه‌ی بیشتر با هر بار تکرار، بر روی شخصیت اصلی داستان تأثیراتی دائمی خواهد گذاشت. با افزایش دانش شما، شاهد شکل‌گیری داستانی پیچیده و شگفت‌انگیز پیرامون این اثر خواهیم بود.
بازی Twelve Minute در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ (۱۹ آگوست ۲۰۲۱) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد. مشترکین سرویس ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) نیز می‌توانند این اثر را در زمان انتشار بدون پرداخت هیچ هزینه‌ی اضافه‌ای تجربه کنند.
نظر شما در خصوص بازی Twelve Minute و صداگذاران پشت این اثر چیست؟ چقدر به موفقیت این عنوان مستقل امیدوار هستید؟
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
از همون اولین تریلرش خیلی برام عجیب بود که قراره نتیجه چی بشه و چه بازی از آب در بیاد. انتظار ها از این بازی بالاست و امیدوارم داستان درگیر کننده ای رو ارائه کنه.
صدا پیشه هاش حرف ندارن همه عالی هستن
خیلی برای ۱۲Minutes هایپم به نظرم اثر متفاوت و عالی ای میشه In Love
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari