کپی لینک
با توجه به شواهدی که پیدا شده، به نظر می‌رسد کاربران باید خود را برای مواجهه با پنگوئن در بازی Gotham Knights آماده کنند.

WB Games Montreal طی ماه‌های متنهی به رویداد DC FanDome آیتم‌های تبلیغاتی‌ای را به اشتراک گذاشت که همگی به بتمن و ماجراجویی‌هایش در کمیک بوک‌ها اشاره داشت. از همین رو، کاربران فضای مجازی گمان می‌کردند شوالیه تاریکی پس از ۵ سال بازمی‌گردد. زمان برگزاری DC FanDome فرا رسید و همان‌طور که انتظار می‌رفت، WB Games Montreal از محصول جدید خود رونمایی کرد. این بازی تحت عنوان Gotham Knights شناخته شده و برخلاف گمانه‌زنی‌ها، روی بتمن تمرکز ندارد.
Gotham Knights از لحاظ داستانی هیچ ارتباطی با مجموعه Batman: Arkham نداشته و اتفاقاتش در شرایطی رخ می‌دهند که بروس وین مرده است. با رخ دادن این اتفاق، ویدیویی که از قبل آماده شده بود به صورت خودکار برای متحدان قدیمی‌اش (نایت وینگ، بت گرل، رابین و رد هوود) فرستاده شده و از آن‌ها درخواست می‌شود از گاتهام در برابر جنایتکاران و ابرشرورها محافظت کنند. بروس در ویدیو خود تاکید دارد کاری از دست نیروهای پلیس گاتهام برنمی‌آید و آن‌ها باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند.
سازندگان در استودیو WB Games Montreal جزئیات چندانی را از داستان Gotham Knights به اشتراک نگذاشته‌اند. با توجه به اندک اطلاعات موجود، پروتاگونیست‌ها حین ماجراجویی‌های خود با ابرشرورهای نام آشنا از جمله مستر فریز و گروه محفل جغدها مواجه می‌شوند. به این موارد باید آلفرد پنی ورث و کاپیتان رنی مونتویا را افزود. حال و به لطف وب سایت IMDB، نام یکی دیگر از ابرشرورهای حاضر در داستان لو رفته است.
اینطور که به نظر می‌رسد، حضور پنگوئن در بازی Gotham Knights قطعی است؛ گمانه‌زنی‌ها در این باره زمانی به وجود آمد که یکی از کاربران حین جستجو در وب سایت IMDB متوجه شد نام الایس توفکسیس (Elias Toufexis) در میان صداپیشه‌های عنوان مزبور قرار داشته و او قرار است جای شخصیت پنگوئن صحبت کند. در صورتی که توفکسیس را نمی‌شناسید، باید بگوییم از فعالان باتجربه حوزه صداپیشگی بوده و در پرونده هنری‌اش نام‌های شاخصی از جمله Assassin’s Creed: Brotherhood و Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist دیده می‌شود. او همچنین جای آدام جنسن در Deus Ex: Human Revolution و Deus Ex: Mankind Divided صحبت کرده است.
پنگوئن از شناخته‌شده‌ترین دشمنان بتمن به شمار می‌رود. او نخستین بار در شماره ۵۸ کمیک بوک Detective Comics (دسامبر سال ۱۹۴۱) معرفی شد و حاصل تلاش‌های باب کین (Bob Kane) و بیل فینگر (Bill Finger) است. پنگوئن در سال‌های کودکی به خاطر قد کوتاه، وزن زیاد، نحوه راه رفتن متفاوت و بینی منقار شکلش مورد تمسخر قرار می‌گرفت. از آنجایی که پدرش پرنده فروشی داشت، اکثر ساعات خود را با این موجودات می‌گذراند. بدین ترتیب، به مرور زمان از انسان‌ها فاصله گرفت. البته او سرگذشت‌های مختلفی دارد و چیزی که شرح داده شد، یکی از آن‌ها است.
بخش سرگرمی‌های تعاملی وارنر قصد داشت بازی Gotham Knights را در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه کند اما روند توسعه مطابق برنامه‌ریزی‌ها پیش نرفت. در نتیجه، انتشار به سال آینده موکول شده است. در ضمن، عنوان مزبور برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد.
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari