instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
بازی Football Player 2023 به عنوان یک بازی فوتبال جدید که قرار است با عناوینی همچون FIFA و eFootball رقابت کند، معرفی شده است. این بازی در مراحل اولیه‌ی توسعه قرار دارد و اطلاعات زیادی از آن به دست نمی‌رسد.
تصویری که در ابتدای این مطلب مشاهده می‌کنید، همراه با توییت معرفی بازی Football Player 2023 به اشتراک گذاشته شد. با اینکه در حال حاضر چیز زیادی از این بازی نمی‌دانیم، اما با توجه به نام آن می‌توان مطمئن بود که بازی در سال 2023 عرضه خواهد شد. همچنین می‌توان انتظار داشت که انتشار این بازی در همراهی با فصل فوتبالی و تاریخ عرضه‌ی عناوین رقیب انجام شود؛ با این فرض، بازی Football Player 2023 احتمالا در ماه اوت یا سپتامبر سال 2023 میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت.
با اینکه در توییت معرفی این بازی تقریبا هیچ جزئیاتی مشاهده نمی‌شد، اما نشانی یک کانال دیسکورد در آنجا قرار داده شده بود. هنگامی که به این نشانی مراجعه کردیم، نکات بیش‌تری از بازی دستگیرمان شد.
در کانال دیسکورد، کاربر DH خود را به عنوان بنیان‌گذار این بازی معرفی کرده و به کانال استخدامی اشاره می‌کند که در آن به دنبال افراد علاقه‌مند به کمک در ساخت این بازی است. در این کانال از افراد مستعد خواسته می‌شود که با ایمیلی منصوب به گروه Pixelont در ارتباط باشند.
مشخص نیست که این گروه چه سابقه یا تجربه‌ای دارد، اما با یک جستجوی سریع متوجه شدیم که Pixelont LLC یک آزانش خلاق فعال در حوزه‌ی طراحی سایت، نرم‌افزار، ویدئوهای تبلیغاتی و طراحی گرافیکی است.
کاربر DH که پیش‌تر هم اشاره کردیم خود را بنیان‌گذار بازی اعلام کرده است، در پاسخ به سوالات متعدد برخی کاربران، بازی Football Player 2023 را این طور توصیف می‌کند:
این بازی شبیه به Football Manager خواهد بود، جایی که بخش غالب بازی شبیه‌سازی خواهد شد، اما زمانی که امکانش باشد (هنگام شوت، پاس، ارسال، دفاع، ضربات ایستگاهی و …) بازی‌بازان فرصت بازی خواهند داشت.
در رابطه با پلتفرم‌های مقصد بازی، گرچه احتمال انتشار Football Player 2023 برای کنسول‌ها رد نشد، اما DH اشاره داشت که تمرکز اصلی بر روی سیستم‌های عامل ویندوز و مک خواهد بود.
همچنین بحث قیمت بازی نیز مطرح شد و هرچند در این زمینه عدد دقیقی اعلام نشده است، اما طبق صحبت‌های DH، می‌دانیم که بازی رایگان نخواهد بود:
نه، رایگان نه، اما نه به گرانی FIFA
البته بعدتر مشخصی شد که قیمت بازی از 10 تا 20 دلار خواهد بود.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
پس این با UFL متفاوته؟
هی چپ و راست به فیفا تیکه میندازن😂😂😂
این با UFL فرق داره؟ یا همونه؟
اگه سبکش فوتبال منیجیری باشه که کلا دسته بندیش از فیفا و پس جدا میشه و کلا موضوع رقابتیش میره با فوتبال منیجر نه فیفا
اینطوری میخواد رقابت کنه 😐
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.