instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
ارزش سهام شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، پس از انتشار شایعاتی مبنی بر تاخیر Battlefield 2042، با کاهش ۷ درصدی مواجه شد. با این حال، بعد از انتشار خبر رسمی توسط EA، ارزش سهام این شرکت کمی بهبود پیدا کرد.
جف گراب (Jeff Grubb)، خبرنگار روز‌نامه‌ی VentureBeat که خبر تاخیر Battlefield 2042 را برای اولین بار منتشر کرد، پس از کاهش ارزش سهام EA برای جلوگیری از برخی ادعا‌ها، این نکته را یادآور شد که هیچ یک از کارکنان شرکت‌ها اجازه‌ی سرمایه‌گذاری روی سهام شرکتی که در آن کار می‌کنند را ندارند.
جف گراب همچنین در صفحه‌ی توییتر خود نوشت:
این که من تقصیر‌کار هستم را باور نمی‌کنم، به‌علاوه این یک واکنش بیش از اندازه است.
به هر‌حال، هنگامی که خبر رسمی تاخیر Battlefield 2042 در روز چهارشنبه توسط EA منتشر و مشخص شد که مدت تاخیر این بازی تنها یک ماه است، ارزش سهام این شرکت ۳% رشد کرد. تا به این لحظه، ارزش سهام EA به طور کامل بهبود نیافته، اما نگرانی‌های بازار سرمایه نسبت به تاخیر Battlefield 2042 که طبق ادعا‌های اولیه که تاخیر بازی را تا سال ۲۰۲۲ پیش‌بینی می‌کردند، کم‌تر شده است.
الکترونیک آرتس در روز چهارشنبه اعلام که انتشار عنوان Battlefield 2042 به دلیل “چالش‌های پیش‌بینی نشده” به مدت یک ماه تاخیر خواهد داشت. اسکار گابریلسون (Oskar Gabrielson)، مدیر استدیوی دایس (Dice) گفت:
ساخت نسخه‌ی نسل بعدی Battlefield در دوران همه‌گیری بیماری کرونا، تیم توسعه‌ی ما را با چالش‌های پیش‌بینی نشده‌ای روبرو کرد. با توجه به مقیاس و گستردگی بازی، ما امیدوار بودیم با نزدیک شدن به زمان انتشار بازی، تیم‌های ما به استودیو‌ها بازگردند. با توجه به شرایط کنونی، چنین اتفاقی امکان‌پذیر نیست و با تمام سخت‌کوشی که تیم ما در خانه انجام می‌دهند، احساس کردیم برای دست‌یابی به چشم‌اندازمان برای Battlefield 2042 بهتر است زمان بیشتری صرف کنیم. ما به این بازی ایمان داریم و در حال کامل کردن تجربه‌ی آن هستیم و از شما برای صبر و شکیبایی‌تان تشکر می‌کنیم.
EA همچنین اعلام کرد که اخباری در خصوص نسخه‌ی بتای Battlefield 2042، در این ماه منتشر خواهد.
نسخه‌ی Standard بازی Battlefield 2042 قرار بود در ۳۰ مهر (۲۲ اکتبر) منتشر شود، اما بازی‌بازانی که تصمیم به پیش‌خرید نسخه‌ی Gold داشتند، می‌توانستد در ۲۶ مهر (۱۵ اکتبر) به بازی دسترسی داشته باشند. با تاخیر یک ماهه‌ی بازی، EA هنوز خبری در این خصوص اعلام نکرده است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
جف گراب تر زد به ea😄
دقیقا مثل رونالدو که زد کوکا کولا رو نابود کرد🤣
واااای پسر رونالدو عالی بود😂😂😂 بنده خدا شاید اون لحظه سر معدش سوز میزده نوشابه نمیخواسته، یه کمپانی رو به حقارت کشید😂😂😂🤌
پسر…
فک نمیکردم یه لیک بتونه باعث کاهش سهام بشه.
بعضی وقت ها بهتره بعضی چیز ها لیک نشن.
ایول جف گراب!!
خسته نباشی دلاور
خدا قوت پهلوان😂😂😂
اساتید بعد ۳ سال هنوز نتونستن جمع کنند
از همین الان زیر کالاف هست
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari