instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
یکی از مسئولان استودیو آرکین (Arkane) اعلم کرد که برطرف کردن مشکلات بازی Deathloop اولویت اصلی شرکت است و به زودی اطلاعات بیشتری منتشر می‌کنند.
بازی Deathloop، جدیدترین اثر اکشن ماجراجویی از استودیو سازنده سری Dishonored، آرکین، است. این بازی توانست امتیاز‌های خوبی از منتقدین دریافت کند. هرچند این عنوان روی کنسول پلی‌استیشن ۵ عالی اجرا می‌شود، اما برای رایانه‌های شخصی داستان متفاوت است. بازی Deathloop روی استیم با نقدهای زیادی روبرو شد و درنهایت توانست ۶۴ درصد نظر مثبت کسب کند.
بیشتر شکایت‌ها مربوط به عملکرد ضعیف این بازی روی رایانه‌های شخصی است. بعضی قفل امنیتی دنوو (Denuvo) را مقصر می‌دانند. یکی از سران استودیوی آرکین گفت:
گزارشات زیادی از عملکرد ضعیف بازی Deathloop روی رایانه‌های شخصی دریافت کردیم. ما در حال بررسی مشکلات هستیم و به زودی شما را در جریان اطلاعات جدید می‌گذاریم.
اینکه قفل دنوو دلیل اصلی مشکلات اجرا بازی است یا خیر، هنوز نامشخص است، زیرا حتی در نسخه پلی‌استیشن ۵ نیز افت فریم دیده شده است.
بازی Deathloop برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی منتشر شده است و بعد از پایان قرارداد انحصاری یک ساله سونی، این بازی برای کنسول‌های ‌‌‌‌‌‌‌‌‌دیگر نیز عرضه می‌شود.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari