instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
بازی تازه منتشر شده‌ی Tales of Arise علاوه بر جلب کردن رضایت منتقدین، توانست بازی‌بازان را راضی کند و رکورد سریعترین فروش نسبت به مجموعه خود را بشکند.
کمپانی باندای نامکو (Bandi Namco) که مسئولیت توسعه و انتشار بازی Tales of Arise را برعهده داشت، در خبری اعلام نمود که این عنوان موفق به تجربه‌ی فروش یک میلیون نسخه‌ای در سراسر دنیا شده است. این موفقیت تعداد نسخه‌های فروخته شده تمامی سری را به 25 میلیون واحد رساند و رکورد سریع‌ترین فروش مجموعه را شکست. این بازی اکشن نقش آفرینی در تاریخ 19 شهریور منتشر شد و توانست در مدت زمانی کم به این موفقیت دست یابد.
Tales of Arise داستان دو شخصیت به نام‌های آلفن (Alphen) و شیون (Shionne) را روایت می‌کند، شیون حافظه‌ی خود را از دست داده است و سعی در بازیابی آن دارد. این دو نفر در دنیای دهنا (Dahna) سفر می‌کنند و از ساکنین این دنیا در برابر اربابان ظالم آن‌ها محافظت می‌کنند. در جریان این سفر افراد دیگری نیز به این دو می‌پیوندند.
بازی Tales of Arise در تاریخ 19 شهریور برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، ایکس باکس سری اکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر شد. شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را به قلم مهدی رضایی مطالعه کنید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari