کپی لینک
یکی از کاربران ماینکرفت چندی پیش بازسازی دنیای جنگ ستارگان در این بازی را آغاز کرده و تا به این لحظه دو سیاره را تکمیل کرده است.

ماینکرافت یک بازی سندباکس بوده که نخستین بار در مه سال ۲۰۰۹ میلادی در دسترس قرار گرفت و طی سال‌های گذشته، به یکی از محبوب‌ترین و پرفروش محصولات صنعت گیم تبدیل شده است. کاربر در این بازی باید به گشت و گذار در محیط پرداخته، منابع مورد نیاز را جمع‌آوری کرده، ابزارهای مد نظر را ساخته و برای بقا تلاش کند. محصول استودیو موجانگ همچنین یک مد به نام Creative دارد که در آن خبری از موجودات متخاصم نبوده و کاربر بدون هیچ گونه محدودیتی می‌تواند تمام تمرکز خود را روی ایجاد سازه‌های عظیم، مرتفع و زیبا قرار دهد.
سیستم ساخت و ساز ماینکرفت به قدری عالی و کم‌نقص است که کاربران طی سال‌های گذشته وقت زیادی را صرف کرده و موفق شده‌اند سرزمین میانه و نقشه بازی‌های متعددی از جمله The Witcher ، Doom ،The Legend of Zelda: Breath of the Wild و Stardew Valley را در آن بازسازی کنند. این روند هم اکنون ادامه داشته و کاربران سعی دارند لوکیشن‌ها یا سرزمین‌های دیگری را هم به محصول سندباکس موجانگ بیاورند.
Vistachess یکی از کاربران فروم Reddit است. او چندی پیش تصاویری را به اشتراک گذاشت و اعلام کرد هم اکنون مشغول بازسازی دنیای جنگ ستارگان در ماینکرفت است. Vistachess در حال حضر تنها یک نفر بوده و تاکنون موفق شده سیاره تاتوئین و کارسنت را به صورت کامل بسازد. تاتوئین نخستین بار در Star Wars: Episode IV – A New Hope معرفی شد، یک سیاره صحرایی بوده و جزئیات چندانی را در خود جای نداده است. از همین رو، بازسازی آن چندان سخت نبوده اما کارسنت لوکیشن‌های متعددی را در خود جای داده و همین موضوع قطعا کار را برای Vistachess سخت کرده بود. در ضمن، این سیاره نخستین بار در Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi به نمایش درآمد.
Vistachess نوشت بازسازی دو سیاره تاتوئین و کارسنت در ماینکرفت نزدیک به یک سال زمان برده است. با در نظر گرفتن این موضوع، نباید انتظار داشت دیگر سیاره‌های دنیای جنگ ستارگان طی ماه‌های آتی بازسازی شوند. در ضمن، اسکرین شات‌ها تایید می‌کنند Vistachess دقت بسیار زیادی به خرج داده است.
موجانگ طی سال‌های گذشته نسخه‌های مختلفی از ماینکرفت را روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده است. اگر با آن‌ها آشنایی نداشته و نمی‌دانید کدام مورد می‌تواند انتخاب بهتری برای شما باشد، توصیه می‌کنیم این مطلب را مطالعه کنید.
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari