instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
بر اساس گزارشات دیجیتال فاندری (Digital Foundry) که فرصت تست مدل جدید PS5 یعنی CFI-1100 را داشت، این مدل تفاوت خاصی با مدل CFI-1000 زمان عرضه ندارد.
اگر مدل زمان عرضه‌ی پلی‌ استیشن ۵ را دارید یا به دنبال خرید مدل جدید آن هستید، هر دو‌ی آن‌ها مطمئن هستند. مدل جدیدی از پلی استیشن ۵ در دست ساخت است، اما گزارشات نشان می‌دهند این مدل عملکرد بهتری نسبت به مدل زمان عرضه ندارد. سونی (Sony) در مدل جدید PS5، تغییراتی در سیستم خنک کننده‌ی آن ایجاد کرده است؛ این تغییرات نگرانی‌هایی را در خصوص داغ شدن بیش از اندازه‌ی مدل جدید به وجود آورد.
در تست‌هایی که دیجیتال فاندری روی مدل جدید انجام داد، این مدل در بعضی موارد دمای پایین‌تر و در بعضی موارد دمای بالاتری نسبت به مدل اولیه داشت؛ گرچه این تفاوت‌ها در حد چند درجه سانتی‌گراد است. در تمام این تست‌ها، هر دو مدل عملکرد مشابهی در اجرای‌ برنامه‌ها و بازی‌ها داشتند.
از لحاظ سخت افزاری، مدل جدید با ابعادی مشابه، حدود ۳۰۰ گرم سبک‌تر از مدل زمان عرضه است. همچنین در این مدل تغییراتی در پا‌یه‌ی کنسول ایجاد شده و اتصال آن را با دست امکان‌پذیر کرده و دیگر نیازی به پیچ‌گوشتی و یا سکه برای اتصال آن به کنسول نیست.
بنابر‌این، اگر نگران هستید که مدل جدید PS5 باعث منسوخ شدن کنسول شما می‌شود و یا نگران تغییرات سیستم خنک کننده‌ی مدل جدید هستید، به نظر می‌رسد هیچ نگرانی وجود ندارد. بزرگ‌ترین دغدغه‌ای که برای سخت‌افزار PS5 وجود دارد، در دست‌گیری و صاحب شدن آن است. این روز‌ها به دلیل کمبود قطعات و همه‌گیری بیماری کرونا، خرید یک کنسول پلی استیشن ۵، حداقل با قیمتی معقول، تبدیل به چالشی برای برخی از بازی‌بازان شده است.
همچنین اخیرا یک به‌روزرسانی برای پلی‌ استیشن ۵ منتشر شده که تغییرات زیادی را به وجود آورده است. شما می‌توانید متن این خبر را از اینجا بخوانید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
بسیار خوب اینم از این شایعه، تا شایعه بعدی بدرود🙌
به نظرم جالب میشد اگه خلاصه‌ای هم از حرفای آقای استیو پوشش داده میشد. اکثرا هم میدونستیم تفاوتی نیست. اگر تفاوت فاحشی در عملکرد بود که دیگه مدل جدید وارد بازار نمیشد.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *