دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
وب سایت رسمی گاندام (به نقل از فانیمیشن) روز چهارشنبه اعلام کرد که سه پروژه انیمه جدید در سال آینده به این فرنچایز علمی – تخیلی اضافه خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

یکی از این پروژه‌ها یک مجموعه اصلی است که برای طرفداران می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد. مجموعه انیمه ” موبایل سوت گاندام: یتیمان خونین-آهن” که پخش آن در سال ۲۰۱۵ آغاز شد آخرین مجموعه انیمه اصلی از این فرنچیاز بود. مجموعه انیمه ” موبایل سوت گاندام: جادوگری از مرکوری” هم اکنون در حال تولید است، تاریخ پخش و جزئیات داستان این مجموعه هنوز مشخص نشده است.
علاوه بر پروژه‎‌های جدید، یک فیلم انیمه کاملا جدید به کارگردانی یوشیکازو یاسوهیکو، طراح شخصیت اولین مجموعه “موبایل سوت گاندام” و خالق مانگای ” موبایل سوت گاندام: منشاء”، معرفی شد. جدیدترین فیلم در حال تولید موبایل سوت گاندام: جزیره کوکوروز دون” نام دارد که در سال ۲۰۲۲ به مرحله اکران می‌رسد. این فیلم تصوری مجدد از قسمت پانزدهم موبایل سوت گاندام است.
یک نسخه ۹ قسمتی و تلفیقی از مجموعه ” موبایل سوت گاندام: یتیمان خونین-آهن” نیز در بهار سال ۲۰۲۲ پخش خواهد. این نسخه تلفیقی همچنین شامل یک پیش نمایش از  اسپین آفی جدید به نام اورور – هانت است. که به همراه عرضه بازی “Iron-Blooded Orphans” در بهار سال ۲۰۲۲ پخش خواهد شد.
فرنچایز گاندام اولین بار در سال ۱۹۷۹ با پخش مجموعه انیمه “موبایل سوت گاندام” به کارگردانی یوشیوکی تومینو شکل گرفت و از آن زمان تا کنون به یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای رسانه‌ای محبوب تبدیل شده است.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari