کپی لینک
یک گیمر توانسته اندینگ مخفی در یک ماموریت در بازی Red Dead Redemption 2 را به دست آورد و ماموریت را به شیوه‌ای متفاوت تمام کند.
در چپتر دوم بازی Red Dead Redemption 2 که یکی از بهترین چپتر‌های این بازی راکستار به حساب می‌آید، بازیکنان باید کارکتر مایکاه را از زندان نجات دهند. بازیکنان برای آزادی این خلاف‌کار، باید دینامیت را روی دیوار قرار دهند یا از ماشین بخار استفاده کنند. از زمان لانچ تا الن، تمامی بازیکنان فقط از این دو راه استفاده می‌کردند ولی به نظر می‌رسد که راه سومی نیز برای نجات دادن این شخصیت نه چندان قابل اعتماد وجود دارد!
یک گیمر در وب‌سایت ردیت، سومین راه برای آزادی مایکاه را به ما نشان داده است. او از دینامیت یا ماشین بخار استفاده نکرده و وارد دفتر کلانتر شده. پس از آن نیز با استفاده از توانایی Dead Eye سه مرد را کشته و کلید زندان را برداشته تا مایکاه را از سلول زندان رها کند.
البته، این راهکار یک روش کاملا جدید نیست و بازی Red Dead Redemption 2 توسط بیش از ۳۰ میلیون نفر بازی شده و احتمال می‌رود که افرادی دیگر نیز این روش را برای آزادی مایکاه انجام داده باشند. به هر حال بسیاری از گیمر‌های حرفه‌ای در ردیت گفته‌اند که چنین راهی اصلا به ذهنشان خطور نکرده است.
همان‌گونه که شاید بدانید، انتقاد بسیار زیادی به بازی Red Dead Redemption 2 به دلیل ساختار کاملا خطی و محدود آن وارد بود و این ویدئو ثابت می‌کند که بسیاری‌ها تا حدودی در اشتباه بوده‌اند.
بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر برای پلی‌ استیشن ۴، ایکس باکس وان، گوگل استدیا و پی‌سی در دسترس است و همچنین شما می‌توانید این بازی‌ها را از طریق قابلیت بکوارد، روی پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری اکس/اس بازی کنید. متاسفانه هنوز خبری از نسخه‌ی مخصوص نسل نهم این بازی نشده است و باید فعلا برای تجربه‌ی ۶۰ فریم آن، منتظر بمانیم.
نظر شما در مورد این ویدئو چیست؟ آیا شما هم به مانند این کاربر توانسته‌اید در این بازی، یک ماموریت را به شیوه‌ای متفاوت انجام دهید؟ خوشحال می‌شویم که نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari