از جمله امکانات دیسکورد که نمی‌دانستید وجود دارند
ویجیاتو >> دسته بندی عمومی

بدون دیدگاه

دیسکورد (Discord) یکی از نرم افزارهای مبتنی بر ویپ است که با وجود اینکه کمتر از پنج سال از عرضه آن گذشته است، توانسته جایگاه خوبی در بین گیمرها و حتی سایر کاربران پیدا کند. دیسکورد درواقع یک اپلیکیشن ارتباط گروهی بسیار محبوب است که به کاربران اجازه برقراری تماس صوتی باکیفیت را می‌دهد.
شما در این سرویس قادر خواهید بود ارتباطات خود را در قالب سرورهای رایگان و کانال‌های موجود در آن کنترل کنید. و همچنین در این پلتفرم می‌توانید از قابلیت لانچ سریع بازی‌ها، اخبار، کامیونیتی و ارسال مدیا نیز استفاده کنید.
یکی از هزاران قابلیتی که دیسکورد در کنار امکان تولید و اشتراک محتوا، در اختیار کاربرانش می‌گذارد، انتشار محتوا با برچسب یا تگ اسپویلر است. بدین صورت محتوای مذکور مادمی که کاربر روی آن کلیک نکند، از نظر پنهان خواهد ماند. با این روش می‌توان از اسپویل اتفاقی محتوا اعم از متن و مدیا برای سایرین جلوگیری کرد.
برای استفاده از این ویژگی و پنهان نمودن متون حاوی اسپویلر، تنها کافیست در ابتدای متن مورد نظر عبارت «spoiler/» را به کار گیرید. بدین صورت متن مورد نظر شما همانند شکل زیر در قالب هایلایت تیره نمایش داده می‌شود و تنها با کلیک روی آن قادر به مشاهده‌ی محتوا خواهید بود.
اما این تنها روش برچسب اسپویلر زدن به متون حاوی اسپویل نیست. در اقدامی ساده‌تر شما می‌توانید عبارت یا محتوای متنی مورد نظر خود را همانند شکل زیر بین دو جفت «||» قرار داده تا متن شما به شکل مشابه نمایش داده شود.
در انتها برای انتصاب برچسب اسپویلر به مدیا اعم از ویدئو و تصویر بارگذاری شده، تنها کافیست هنگام آپلود تصویر مورد نظر، تیک «Mark as spoiler» را بزنید. بدین صورت محتوای شما همانند شکل زیر با تگ اسپویلر آپلود خواهد شد.
در انتها به یاد داشته باشید که با استفاده از برچسب اسپویل میان محتواهایی که در سرور به اشتراک می‌گذارید، به راحتی چند کلی قادر خواهید بود تا از لو رفتن یا اسپویل اتفاقی محتوای بازی، فیلم و سایر مدیاهای محبوب جلوگیری کرده و همگی تجربه‌ای سالم در تعامل و بخث راجع به مدیاهای مورد علاقه خود، داشته باشیم.
بیشتر بخوانید:
یکی از چندین سیمبیوت مارول
۷ اثر جذاب برای طرفداران

source

توسط funkhabari