طبق اخبار منتشر شده، فصل سوم سریال The Mandalorian به‌همراه دو سریال Obi-Wan Kenobi و سریال Andor در سال ۲۰۲۲ از دیزنی پلاس پخش خواهند شد.
در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، به‌نظر می‌رسد که سال ۲۰۲۲ قرار است سال شلوغی برای طرفداران دنیای جنگ ستارگان باشد. هالیوودریپورتر اخیرا خبری را منتشر کرده که براساس آن، کریس کاکسال به‌عنوان رئیس جدید روابط عمومی لوکاس‌فیلم انتخاب و معرفی شده است. در بخشی از این گزارش به‌عنوان یک مرور کلی از پروژه‌های آینده این استودیو، THR اعلام کرده که در سال ۲۰۲۲ قرار است سریال Obi-Wan Kenobi، سریال Andor و فصل سوم سریال The Mandalorian از دیزنی پلاس پخش شوند.
ایوان مک گرگور با شمشیر نوری در نقش اوبی وان کنوبی
البته این خبر خیلی غافلگیر کننده نبوده است و بسیاری از طرفداران جنگ ستارگان انتظار این موضوع را داشتند. همچنین پیش از این می‌دانستیم که تا اواخر سال ۲۰۲۱ سریال The Book of Boba Fett پخش خواهد شد، اما طرفداران سریال مندلورین نگران بودند که مراحل تولید فصل سوم سریال The Mandalorian کمی طولانی‌تر از انتظار شود. البته هنوز مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل جدید سریال مندلورین آغاز نشده است. فصل دوم سریال The Mandalorian با سوالات زیادی به پایان رسید که قابل انتظار است به بیشتر این سوالات در فصل سوم پاسخ داده شود.
علاوه‌براین، ایوان مک‌گرگور، بازیگر نقش اوبی وان کنوبی اخیرا تایید کرده مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال Obi-Wan Kenobi رسما به پایان رسیده است که این خبر خوبی برای طرفداران مندلورین است. سریال Obi-Wan Kenobi در همان مکانی تولید شده که سریال The Mandalorian فیلم‌برداری می‌شود. مک‌گرگور در این مصاحبه وعده داد که طرفداران از این سریال ناامید نخواهند شد و سپس به تمجید از دبورا چاو، کارگردان و تهیه‌کننده سریال اوبی وان کنوبی پرداخت.
دیگو لونا در پوستر شخصیت‌های فیلم Rogue One: A Star Wars Story
همچنین سریال Andor با بازی دیگو لونا نیز به‌نظر می‌رسد مراحل تولیدش به پایان رسیده است و پیش از این هم انتظار داشتیم پخش این سریال که اسپین‌آف فیلم Rogue One است، در سال ۲۰۲۲ از دیزنی پلاس آغاز شود. همچنین طرفداران دنیای جنگ ستارگان می‌توانند در روز دیزنی پلاس که در تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۱ آبان) برگزار خواهد شد، شاهد ویژه برنامه‌ای از آثار آینده محصولات آینده دنیای Star Wars باشند که قابل انتظار است تریلر یا ویدیویی از آثاری چون سریال بوبا فت، فصل سوم سریال The Mandalorian، سریال Obi-Wan Kenobi و سریال Andor ببینیم.source

توسط funkhabari