نتفلیکس اولین تریلر سریال Vikings: Valhalla را منتشر کرد که در آن طرفداران را برای بازگشت به دنیای وایکینگ‌ها آماده می‌کند.
در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر سریال Vikings: Valhalla منتشر شده است. نتفلیکس در طول برنامه TUDUM اولین تریلر دنباله سریال Vikings را منتشر کرد که در آن شاهد تصاویری از اتفاقات این سریال مورد انتظار هستیم. تمرکز تریلر روی معرفی لیف اریکسون، فریدیس و هارالد سیگوردسن است که تمرکز سریال قرار است بیشتر روی این سه شخصیت و ماجراجویی آن‌ها باشد. در ادامه می‌توانید اولین تریلر سریال Vikings: Valhalla را در یوتیوب نتفلیکس تماشا کنید.
فریدا گوستافسون در نقش فریدیس در سریال Vikings: Valhalla
اتفاقات سریال Valhalla قرار است صد سال پس از حوادث سریال Vikings جریان داشته باشد و سریال Vikings: Valhalla قرار است ادامه ماجراهای برخی از مشهورترین وایکینگ‌های تاریخ از جمله لیف اریکسون، فریدیس، هارالد هاراد و کینگ نورمن ویلیام فاتح را به تصویر بکشد؛ زیرا این زنان و مردان در اروپایی در حال تکامل به‌دنبال بقا هستند. اریکسون یک کاوشگر اسکاندیناویایی از ایسلند بود که به‌عنوان اولین اروپایی شناخته می‌شود که ۵۰۰ سال قبل از کریستف کلمب وارد آمریکای شمالی شد.
سم کرلت در نقش لیف اریکسون، فریدا گوستافسون در نقش فریدیس، لئو ساتر در نقش هارالد سیگوردسن، بردلی فریگارد در نقش پادشاه کانوت، یوهانس هویکور یوهانسون در نقش اولاف هارالدسون، لارا برلین در نقش اما از نرماندی، دیوید اوکس در نقش ارل گادوین و کارولین هندرسون در نقش یارل هاکون، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Vikings: Valhalla حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.
نتفلیکس هنوز تاریخی برای انتشار سریال Vikings: Valhalla در نظر نگرفته است. همچنین دنباله سریال Vikings قرار است در ۲۴ قسمت تولید و از شبکه نتفلیکس منتشر شود. مایکل هرست، سازنده و خالق سریال Vikings، به‌همراه جب استوارت، یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Die Hard، وظیفه ساخت سریال Vikings: Valhalla را بر عهده دارند و استوارت به‌عنوان شورانر در سریال حضور دارد.source

توسط funkhabari