دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
پس از اینکه الکترونیک آرتز و یایوور تقریبا نقش آفرینی کلاسیک خود را روی تمامی پلتفرم‌های ممکن منتشر کردند، اکنون نوبت به آن رسیده تا بازی Star Wars: Knights of the Old Republic برای نینتندو سوییچ منتشر شود. این بازی بیستم آبان عرضه می‌شود و ۱۵ دلار قیمت دارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
مدت زمان زیادی است که بسیاری مخاطبان در انتظار تجربه نسخه جدید Star Wars: Knights of the Old Republic هستند. این نقش آفرینی تحسین شده و محبوب هنوز پس از گذشت نزدیک به یک دهه از زمان عرضه از ذهن مخاطبان پاک نشده‌ و همچنان از این بازی در محافل گیمینگ به کرات یاد می‌شود. مدتی پیش سونی در رویداد انحصاری خود، Playstation Showcase از نسخه بازسازی این بازی رونمایی کرد و قطعا این خبر فرصتی است تا بار دیگر مخاطبان به سراغ این مجموعه بروند و خاطرات خود را مرور کنند.
محصول بایوور تقریبا روی تمامی پلتفرم‌های ممکن عرضه شده‌است و بنابراین جای تعجب دارد بازی Star Wars: Knights of the Old Republic برای نینتندو سوییچ تا کنون منتشر نشده بود. شب گذشته و در جریان رویداد نینتندو دایرکت از نسخه سوییچ این عنوان نیز رونمایی شد. بازی روز پنجشنبه بیستم آبان ماه (یازدهم نوامبر) منتشر می‌شود. قیمت این نسخه ۱۵ دلار است و به ۱۵.۶ گیگابایت فضا نیاز دارد. در شرایطی که تاریخ انتشار نسخه ریمیک مشخص نیست، عرضه این نسخه برای مخاطبان سوییچ فرصت مناسبی است تا یکی از خوش ساخت‌ترین نقش آفرینی‌های دو نسل گذشته را تجربه کنند.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari