کپی لینک
طبق اعلام رسمی سازندگان، اخیرا بهترین بازیکنان فیفا 22 طی یک لیست بلندبالا از ۱۰۰ فوتبالیست برتر مشخص شده است؛ لیستی که مسی در آن بهترین بازیکن بوده و رونالدو جایگاه سوم را دارد.
همیشه وقتی که صحبت از بازی‌های ویدیویی فوتبالی می‌شود و با دوستان قصد تجربه یک مسابقه جذاب را داریم، سر اینکه کدام تیم از همه بهتر است و چه کسی زودتر آن را انتخاب می‌کند بحث پیش می‌آید. بخصوص اگر رقابت شما و فرد مقابل جدی باشد و بخواهید از بهترین بازیکنان در تیم‌های ملی یا باشگاهی برای شکست دادن او استفاده کنید! با این حال سازندگان سری بازی FIFA معمولا پیش از عرضه جدیدترین نسخه، بهترین بازیکنان حاضر در آن در یک جدول رده‌بندی نشان دهند تا افراد با قدرتمندترین و تکنیکی‌ترین فوتبالیست‌های حاضر آشنا شوند. حال فرقی نمی‌کند که شما قصد خرید کدام‌یک از این بازیکنان را در بخش Career یا جمع کردن تیم آلتیمیت خود داشته باشید، چراکه داشتن اطلاعات بیشتر درباره قوی‌ترین مهره‌های حاضر در بازی می‌تواند به دلیل پیروزی شما تبدیل شود!
آنالیزورهای حاضر در EA Sports و همچنین منابع مهم خبری ورزشی تلاش کرده‌اند تا لیست بهترین بازیکنان فیفا 22 را طی ۱۲ ماه گذشته به دست آورند تا همه چیز کاملا درست و منطقی انتخاب شود. با این حال، در صدر جدول تفاوت آنچنانی دیده نمی‌شود و همه چیز تقریبا مثل سال گذشته است؛ جایی که مسی باز هم به عنوان بهترین قرار گرفته و انتقال او به پاریسن ژرمن هنوز در نظر گرفته نشده تا برای لیست سال آینده در نظر گرفته شود. همچنین جالب است که لواندوفسکی امسال به جای کریستیانو رونالدو معروف در رتبه دوم قرار گرفته و از طرفی کیلیان امباپه جوان جایگاه پنجم را از آن خود کرده است.
اگر کنجکاو هستید که به جز مسی و رونالدو وضعیت ۱۰۰ بازیکن برتر دیگر در لیست FIFA 22 به چه صورت است، می‌توانید در ادامه شاهد فهرست بهترین‌ها به ترتیب مقام باشید. همچنین پست، قدرت و باشگاهی که این بازیکنان در آن فعال هستند نیز در مقابل نام آن‌ها درج شده تا اگر قصد خرید آن‌ها را داشتید، مجبور به جستجو بیشتر نباشید.
به هر حال این ۱۰۰ نفر بهترین بازیکنان فیفا 22 هستند که دارای بیشترین میزان قدرت بوده و در تیم‌های مختلف پراکنده شده‌اند. اما نظر شما درباره این رده‌بندی اعلام شده توسط سازندگان چیست؟
مطالب مرتبط
دسترسی

source

توسط funkhabari