کپی لینک
ریبوت بازی Perfect Dark پروژه‌ای است که می‌تواند به عنوان انحصاری آینده ایکس باکس، این شرکت را به موفقیت چشمگیری برساند. اما اینکه سازندگان آن کدام استودیوها هستند، تعیین می‌کند که آیا ریبوت کامل و خوبی ساخته می‌شود یا که نه، در حالی که به جز The Initiative این بار کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) هم وارد ماجرا شده است!
مدتی است که خبری درباره ریبوت Perfect Dark که مدتی پیش ساخت توسط استودیوهای ایکس باکس تایید شد، نشنیده‌ایم و برخی کاربران نیز به این فکر افتادند که شاید روند ساخت آن به مشکل برخورد کرده است. به هر حال استودیو The Initiative وظیفه طراحی و ساخت این اثر را بر عهده دارد و از آنجا که تیم آن از سال ۲۰۱۸ تا به حال درگیر این پروژه هستند، می‌توان گفت که عملکرد آن‌ها عملا بسیار کند دیده می‌شود. با این وجود وقتی که تیم سازنده این اثر نیاز به کمک دارد، ایکس باکس در به کار گیری یک استودیو دیگر دریغ نکرده و این بار کریستال داینامیکس را وارد پروژه کرده است؛ البته شایعاتی هم مبنی بر این وجود دارد که استودیو اینشیتیو روی توسعه‌ی یک IP جدید دیگر نیز فعالیت می‌کند.
اگر درباره این استودیو Crystal Dynamics اطلاعی ندارید، قاعدتا می‌توانید سراغ آن را از بازی‌های اخیر مارولی مانند Marvel’s Avengers و همچنین ریبوت Tomb Raider بگیرید که با نظرات مثبت و منفی منتقدان همراه بوده است. با این حال دلیل اصلی همکاری The Initiative و این استودیو به خاطر درل گالگر (Darrel Gallagher)، مدیر The Initiative است؛ چراکه پیش‌تر و قبل از اینکه او در سال ۲۰۱۸ به این استودیو بپیوندد، کار طراحی را در کریستال داینامیکس انجام می‌داد و حال از برخی همکاران قدیمی خود برای کار روی این پروژه جدید درخواست کمک کرده است.
به هر حال هم‌اکنون هیچ اطلاعاتی درباره داستان یا سایر جزئیات ریبوت بازی Perfect Dark در دسترس نیست. همچنین تاریخ انتشار آن احتمال دارد که تا ۲۰۲۴ یا حتی ۲۰۲۵ هم طول بکشد؛ درست زمانی که دیگر باید شاهد اضافه شدن بازی‌هایی مانند Fable به سرویس گیم پس باشیم!
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari