دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
به گقته یکی از مدیران اجرایی سونی آن‌ها ویژگی‌ها و بهبودهای فراوانی را در آینده برای کنسول نسل نهمی خود پیشبینی کرده‌اند که رفته رفته با آپدیت PS5 به سیستم اضافه می‌شود. وی همچنین معتقد است ایده‌های آن‌ها برای طرفداران بسیار جذاب هستند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.نزدیک به یک سال از عرضه کنسول‌های نسل نهم سونی و مایکروسافت می‌گذرد و داستان کمبود سیستم‌های ارائه شده در بازار بویژه از سونی و عدم پاسخ مطلوب به تقاضا مخاطبان دیگر برای همه اهالی گیم تکراری شده‌است. مسئولان سونی در برهه‌های مختلف و در مصاحبه‌های متعدد وعده رفع مشکل را دادند که البته هنوز تغییر به نحوه مطلوب حاصل نشده‌است. در این میان مشکلی که همواره برای تمامی کنسول‌ها در تمامی نسل‌ها درابتدا عرضه وحود داشته، برای کنسول پلی اسیتشن ۵ و ایکس باکس سزی ایکس/اس نیز وجود داشته و رابط کاربری و سیستم عامل این کنسول‌ها دارای ایرادها و باگ‌های فراوان بوده که البته در این مدت یک سال اکثر آن‌ها رفع شده‌است. با پشت سر گذاشته شده این چالش، حال نوبت به اعمال بهبودها و ویژگی‌های جدید رسیده‌است.
اخیرا جدیدترین آپدیت PS5 که یکی از بزرگ‌ترین آپدیت‌های این کنسول از ابتدا عرضه تا به امروز بوده، منتشر شد که در آن ویژگی‌های مهمی نظیر قابلیت ارتقا درایو SSD به سیستم افزوده شد. آقای هیدآکی نیشینو (Hideaki Nishino) یکی از مدیران ارشد اجرای پلی استیشن در تازه‌ترین مصاحبه خود اعلام کرده‌ از نظر سونی این آپدیت تازه ابتدای مسیر است و آن‌ها ویژگی‌ها و قابلیت‌های مهم و جذاب فروانی را برای این کنسول در نظر دارند که باید به مرور و با آپدیت‌های مختلف اضافه شود.
مسلما سخت‌افزارهای قوی نسل نهمی لایق یک نرم افزار پر قابلیت و کاربردی نیز هستند و باید دید سونی چه برنامه‌هایی برای کنسول خود در سر دارد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *






۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari