دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
اخیرا یک دیتا ماینر با بررسی فایل‌های عنوان The Crew 2 به این نتیجه رسیده نام نسخه جدید بازی The Crew دارای پسوند Orlando است. یکی از اینسایدرهای معتبر نیز گفته‌های وی را تایید نمود. یوبی سافت هنوز نسبت به این اطلاعات واکنشی نشان نداده‌است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
اخیرا یکی از کاربران ردیت با نام کاربری RacingGameGuru0300 تصاویری را از یک از پروژه‌های جدید یبوی سافت به نام پروژه Orlando منتشر کرده‌است. به گفته وی این تصاویر مدتی از که با آخرین آپدیت عنوان The Crew 2 به آن اضافه شده‌اند.
The Crew: Orlando در ابتدا قرار بوده به عنوان یک بسته گسترش دهنده به نسخه دوم مجموعه اضافه شود اما، بعدا یوبی سافت تصمیم گرفته آن را به نسخه جدید بازی The Crew تبدیل کند. اینسایدر مشهور، آقای تام هندرسون که سابقه درخشانی در افشای اطلاعات مربوط به شرکت‌های بزرگ دارد، در تازه‌ترین رشته توئیت‌های خود دانسته‌هایش را با طرفداران به اشتراک گذاشته‌است. به گفته آقای هندرسون The Crew: Orlando هنوز در فاز تولید نسخه آلفا قرار دارد و زمان زیادی تا اتمام آن باقی مانده و در نتیجه سازندگان تاریخ انتشاری برای آن تعیین نکرده‌اند. آقای هندرسون در توئیت دیگری گفت به احتمال قوی این نسخه حکم یک ریبوت را برای مجموعه دارد، زیرا که یوبی سافت ابدا از عملکرد نسخه دوم رضایت نداشته‌است.
نکته جالب توجه دیگری که وجود دارد، لوکیشن احتمالی بازی است به گفته کاربر ردیت مذکور این نسخه از مجموعه کرو در هاوایی رخ می‌دهد که کمی برای عنوانی که پسوند اورلاندو را یدک می‌کشد، عجیب است. در هر جال تمامی این اطلاعات جنبه غیر رسمی دارند و نباید آن‌ها را قطعی دانست.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari