مایک گریر، مؤسس استودیوی Ember Lab در مصاحبه اخیر خود درباره ادامه‌ی پشتیبانی از بازی Kena: Bridge of Spirits با انتشار محتوای جدید در آینده نزدیک خبر داد.
بازی Kena: Bridge of Spirits از زمان معرفی در سال گذشته تا عرضه‌ در اوت ۲۰۲۱، شور و هیجان خوبی را در میان مخاطبان خود ایجاد کرده و خوشبختانه تجربه این بازی نشان داد که ارزش این هایپ را داشته است. اولین اثر استودیوی Ember Lab یک بازی با کیفیت و در سبک اکشن – ماجراجویی است که با جلوه‌های تصویری جذاب و گیم‌پلی درگیر کننده‌ی خود، خیلی زود توجه مخاطب را به خود جلب می‌کند. حالا توسعه‌دهندگان این بازی خبر خوبی را برای علاقه‌مندان به این بازی به همراه داشته و اعلام کردند که باید در ادامه انتظار انتشار محتوای بیشتری را برای Kena داشته باشیم.
مایک گریر (Mike Grier) مؤسس استودیوی Ember Lab در مصاحبه‌ی جدیدی که از سوی نشریه IGN ترتیب داده شده، به سؤالاتی که در خصوص برنامه‌های پس از عرضه این بازی پرسیده شده پاسخ داده است. گریر در بخشی از صحبت‌های خود گفته که این استودیو قصد دارد برای مدتی پشتیبانی از Kena: Bridge of Spirits را ادامه داده و محتوای بیشتری را برای این بازی ارائه کند. ظاهراً درحال حاضر قابلیت Photo Mode اولین ویژگی جدیدی است که برای این بازی در دست توسعه قرار داشته و به به‌زودی به بازی اضافه خواهد شد. ضمن اینکه محتوای جدید Kena بیشتر روی مبارزات بازی تمرکز دارد که بیشترین تحسین‌ و تمجید را از سوی مخاطبان به‌دنبال داشته است.
شخصیت بازی Kena: Bridge of Spirits
«ما قطعاً تصمیم به ادامه‌ی پشتیبانی از این بازی را داریم. می‌دانیم که مردم به قابلیت photo mode علاقه زیادی دارند و سیستم مبارزات بازی هم بخشی است که بیشترین تمجیدها را به همراه داشته است. بنابراین درحال حاضر روی ایده‌هایی کار می‌کنیم که یک سری سناریوهای جنگی جدید را به بازی اضافه کرده و حتی ممکن است محتوای آینده Kena: Bridge of Spirits نیز حول محور سیستم مبارزات بازی طراحی شوند. فعلاً قصد داریم تغییراتی را در حالت photo mode بازی اعمال کنیم. مردم درخواست ویژگی‌های خاص را داشتند که انجام دادن آن‌ها کار ساده‌ای است.»
«بنابراین بله، ما قطعاً برای مدتی از بازی Kena پشتیبانی خواهیم کرد. حتماً می‌دانید که ما تیم کوچکی هستیم که اهمیت زیادی به استقبال از بازی‌ها و واکنش مردم نسبت به آن قائل هستیم. بنابراین ما به پیشنهاد‌ها مردم با کمال میل گوش می‌کنیم و تا زمان جلب رضایت حداکثری کاربران به پشتیبانی از بازی ادامه خواهیم داد.»
باتوجه به کیفیت بالای تجربه کاربری Kena: Bridge of Spirits و استقبال قابل قبول بازیکنان از این بازی، طبیعی است که طرفداران خواستار اضافه شدن محتوای بیشتر به آن باشند. بنابراین اینکه توسعه‌دهندگان بازی نیز علاقه‌مند به ارتقاء و گسترش تجربه کاربری Kena: Bridge of Spirits هستند، خبر خوبی برای طرفداران محسوب می‌شود. در حال حاضر معلوم نیست که تا زمان دسترسی به این آپدیت‌ها چقدر زمان باقی مانده است؛ اما Ember Lab پایه و اساس کار را بسیار خوب بنا کرده و باید برای ادامه‌ی کار آن‌ها خوش بین و امیدوار باشیم.
گیم پلی بازی Kena: Bridge of Spirits
Kena: Bridge of Spirits هم‌اکنون برای پلی استیشن 5، پی سی و PS4 قابل دریافت است. نسخه فیزیکی این بازی در ماه نوامبر منتشر خواهد شد. نشریات معتبری همچون گیم اسپات و گیم اینفورمر امتیاز بسیار خوب ۹۰ از ۱۰۰ را به این بازی اختصاص دادند که می‌توانید با در مطلب واکنش منتقدین به بازی Kena: Bridge of Spirits درباره آن بیشتر بخوانید.
در پایان نظرات خود را در اینباره با زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.source

توسط funkhabari