دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
استودیو ساکر پانچ در اکانت توئیتر خود اعلام کرد مپ جدید Ghost of Tsushima: Legends به نام خون و فلز (Blood and Steel) نهم مهر ماه برای بخش چند نفره بازی شبح سوشیما منتشر می‌شود. این مپ جدید بر پایه جزیره Iki طراحی شده‌است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
به لطف عرضه نسخه ویژه محصول جدید استودیو ساکر پانچ، Ghost of Tsushima Director’s Cut بار دیگر این بازی به جمع بازی‌های برتر پرفروش در کشورهای مختلف پیوست و پس از گذشت یک سال از زمان عرضه همچنان میان مخاطبان پلی استیشن محبوب است. البته تمام این موفقیت متمادی مربوط به این بسته الحاقی جدید نیست و بخش چند نفره بازی موسوم به Legends که اخیرا نسخه مجزای آن نیز منتشر شده، نقش مهمی را در ادامه دار بودن روند فروش بازی و حفظ جامعه آماری مخاطبان، موثر است.
یکی از علت اصلی اقبال مخاطبان به بخش چند نفره بازی و حفظ روند موفقیت، پشتیبانی مداوم و قدرتمند سازندگان از بازی بوده و هر گاه که محتوای بازی رنگ تکراری به خود می‌گیرند، محتواهای جدید و بیشتری در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرند. مدت زمان زیادی از عرضه Twilight and Ashes، مپ جدید Ghost of Tsushima: Legends نمی‌گذرد و حال قرار است مچ جدیدی برای حالت بقای بازی منتشر شود. ساکر پانچ در تازه‌ترین توئیت خود اعلام کرد Blood and Steel که مپ بعدی حالت بقا است، روز جمعه نهم مهر ماه (یکم اکتبر) منتشر می‌شود.
Ghost of Tsushima: Legends هم‌اکنون برای PS4 و PS5 در دسترس است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari