instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
اخیرا، توضیحات بیشتری در مورد شایعات منتشر شده مبنی بر همکاری شرکت کونامی (Konami) به عنوان ناشر سری Metal Gear و خالق این مجموعه، هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، برای توسعه‌ی پروژه‌ی جدید Metal Gear منتشر شده است.
اینسایدر معروف بازی‌های ویدیویی، Millie A، امروز در حساب توییتری خود اظهار داشت که کوجیما از نظر فنی روی هیچ پروژه‌ای از سری بازی‌های Metal Gear به طور مستقیم کار نمی‌کند. البته این بدان معنا نیست که وی در این فرآیند نقشی نخواهد داشت چرا که Millie A معتقد است که هیدئو کوجیما قرار است تا به عنوان مشاور استودیوی Virtuos که بر اساس شایعات پروژه‌ی بعدی Metal Gear را خواهد ساخت، نقش داشته باشد.
هیدکی هایاکاوا (Hideki Hayakawa)، رئیس شرکت کونامی، معتقد است که وجود نام کوجیما به فروش بازی کمک شایانی خواهد کرد. به نظر وی، مشارکت کوجیما حتی در ظرفیت جزئی نیز بسیار مهم تلقی شد. وی معتقد است که این باور از آن جهت ارزشمند است که کوجیما و سری Metal Gear به نوعی جدا نشدنی هستند و طرفداران به احتمال زیاد دوست دارند تا کوجیما در این پروژه نقشی داشته باشد. در حقیقت، آورده شدن نام هیدئو کوجیما به خودی خود اعتماد طرفداران را به پروژه‌ی بعدی Metal Gear افزایش خواهد داد.
هیدئو کوجیما روی هیچ پروژه‌ای از سری Metal Gear به صورت مستقیم کار نمی‌کند.
هایاکاوا، رئیس شرکت کونامی، به شدت معتقد است که حضور کوجیما در فرآیند توسعه‌ی این عنوان لازم است و باعث افزایش اعتماد گیمرها به پروژه‌ی در دست ساخت خواهد شد.
وی فقط به عنوان یک مشاور در توسعه‌ی این عنوان مشارکت خواهد داشت.
عنوان Metal Gear Survive یک مثال خوب از آن چیزی است که بدون رهبری و نقش کوجیما در فرآیند توسعه‌ی یک نسخه از Metal Gear می‌تواند برای این فرنچایز اتفاق بیفتد. Metal Gear Survive به عنوان یک نسخه‌ی فرعی در سال 2018 میلادی، پس از خروج کوجیما از کونامی در اواخر سال 2015، منتشر شد. این عنوان با استقبال منفی کلی هم از سوی گیمرها و هم از سوی منتقدین روبرو شد. در واقع، کونامی تا الان هرگز به تعداد نسخه‌های به فروش رفته از این عنوان اشاره نکرده است که نشان دهنده‌ی عملکرد ضعیف این عنوان می‌باشد.
اخیراً گزارش شده است که کونامی در حال احیای فرنچایزهای اصلی خود است. در شایعات مختلف به احیای مجموعه‌های Metal Gear ،Castlevania و Silent Hill اشاره شده است. گفته می‌شود پروژه‌ی Metal Gear هنوز در مراحل اولیه توسعه‌ی خود قرار دارد و داستان آن حول محور Metal Gear Solid 3: Snake Eater می چرخد. علاوه بر این، ظاهراً کونامی در حال برنامه ریزی برای بازسازی عناوین اصلی سری Metal Gear است که قبل از پروژه‌ی جدید Metal Gear منتشر خواهند شد.
نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این رابطه چیست؟ دوست دارید تا بازی بعدی کوجیما چه عنوانی باشد؟ نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
منتظر شایعه ی بعدی هستیم🙂
بنظر شخصی بنده کوجیما یه بازی کاملا جدید (شاید به سبک pt) رو داره میسازه و همه این بازی جدید رو با سایلنت هیل و نمیدونم متال گیر قاطی کردن. حال شاید در کنار این پروژه جدید به عنوان مشاور برای عنوان متال گیر هم مشارکت داشته باشه.
به نظرم در مورد این موضوع خاص که توو این چند وقت اخیر دغدغه خیلی از فنا شده باید بگم واقعا موضوع دیگه از نظر شخصی بنده عبور کرده و کوجیما مثل همیشه همرو سر کار گذاشته
هیچ چیزی بهتر از زمان این موضوعو روشن نمیکنه
باید صبر کنیم ببینیم بازیش متال یا سایلنت یا آیپی جدید
باید صبر کنیم ببینیم ناشر بازیش کیه
باید صبر کنیم ببینیم بازیش برای چه پلتفرمیه
و…
کوجیما ایستگاه همرو گرفته
خودم اول کامنتت نوشتی به نظرم خخ😂😂
💚FABLE💛 & AVOWED
💜STARFIELD💜
😍😍😍 تصویر کاور و پروفایلت عالیه
احتمالا اینجور که میگی باشه. اینم یه شایعه از طرف شما😂
کوجیما داره رو پروژه ABANDONED کار میکنه 100 درصد حالا ببینید کی گفتم …….
دارم بازی میسازم😏
به سلامتی
کوجیما بیا دوست باشیم😍
ایول خبر جدید از کوجیما اومده برم ببینم چیه👀.
شایعست😑 فاقد اهمیت متاسفانه🤧
توییت های قدیمی تر این خانوم رو که داشتم میخوندم در مورد بازی abandoned گفته که به متال گیر یا سایلنت هیل هیچ ارتباطی نداره.برای کسانی که هنوز در مورد اون بازی کنجکاوند.
تو رو خدا شایعه های کوجیما رو کار نکنید سرمون درد گرفت
اخرشم تی شرت معرفی میکنه
منو مسخره نکن😑
یه بازی خواهم ساخت تا مرز بین گیم و سینما جابه جا بشه🤔
لعنتی شایعه های کوجیما تمومی ندارن !
هر روز یه شایعه میاد 😑
میدونید برام چی جالبه اینکه اینایی که به من دیس میدن حتی کمتر از 1 ماه شده که عضو سایت هستن و خیلی هاشون تازه 2 3 روزه عضو شدن و جالبه که همگی با هم و دسته جمعی میان تو سایت و به من دیس میدن تو یه تایم مشخصی
اصلا هم مولتی اکانت نیستن 😂
با این کارا فقط دارید فقط داری خودتو کوچیک تر میکنی و وقت خودت داره هدر میره عزیزم 😁
خداییش اخرش سکته میزنی با این وضعت😁
دقت کردم به همه دیس میدی الانم خودت دیس میخوری😪
شما نظرتو بده چیکار داری به متفی یا مثبت
داداش ول کن هممون میدونیم یه بچه دبستانی بیکار پشت این اکانتاس. تو نظرتو بده و اهمیتی به این اکانتای فیک و لایک و دیس لایک و این چیزا نده. چند روز بگذره خسته میشه میره پای درس و مشقش.
هر دم ازین باغ شایعه ای می‌رسد (:
خسته شدم چقدر شایعه از متال گیر نه به این چند سال که هیچ خبری نمیومد نه به الان که ول کن نیستن امیدوار به زودی بتونیم اخبار قطعی ازش بشنویم
بع درک
سختم هس ریمیک کردن متال گیرها با استانداردهای امروزی جور درنمیان اصلا
لعنتت خدا کنه کوجیما با این شایعه هات که تمومی ندارن و به ضررت تموم میشه آخر
این وحیده که
کجا بودی برار😅😅 دلم تنگ شده بود برای اون ترول هات
از وقتی متای ریترنال اومده دیگه کم کم غیب شدی ها😉
متای رچت رو حداکثر ۷۰ پیشبینی کرده بود. از وقتی نمرات رچت اومد کم پیدا شده😅
شاید هم هست ولی وحید نیست
کوجیما خداییش یا دث ۲ رو بساز یا متال گیرو
نرو به سمت سایلنت هیل😶
باش. بهش میگم.
این کوجیمام دوس داره کیلویی براش شایعه بسازناا
کوجیما احتمال زیاد واس ایکس باکس بازی میسازه اونم کاملا جدید😂
فردا پس فردا میگن هیلو میسازه
بازم شایعه 🤣🤣🤣
این که کاملا معلومه سایلنت هیل فقط دست بلوبره. بلوبر باز میتونه سایلنت هیل رو بسازه.
کوجیما هم حالا رو یه عنوان جدید یا دث ۲ کار میکنه
این شایعات الکین 🤦🏻‍♂️ ول کنید اصلا کوجیما کجا سایلنت هیل کجا
کوجیما و سایلنت هیل؟ یا کوجیما و پیاده روی ؟
صد در صد پیاده روی قسمت ۲
کوجیما شایعه های تمومی نداره بیا راست بگو چی می‌سازی 😑
من نمیدونم چرا انقدر شایعه درست میشه بابا اصلا کوجیما با کونامی ابش تو یک جوب نمیره من به بچه ها گیمفا اتمینان میدم کوجیما بازی مستقل خودش داره میسازه یک بازی محوریت بازی ترسناک یا یک بازی اکشن با چاشنی نقش افرینی در حال توسعه است . دفعه بعد امدن گفتن برایه پلی استیشن هست یا برایه اکس باکس باور نکنید باز هنوز برایه هیچ کدوم از دو کنسول نشده ولی شاید بازی تو گیما وارز رونمای بشه هرکی بودجه خوب بده بازی شک نکن برایه ان کمپانی.این حرف هارا باور نکنید که کنسول پلی استیشن قوی تره کوجیما میره بازی را ان کنسول بازی درست میکنه یا ایکس باکس قوی تره میره بازی به ایکس میده.هرکی بودجه خوب بده بازی برایه یکی از این ها میشه و انحصاری میشه. کوجیما نیاز نداره به کنسول قوی یا کنسول معروف انقدر با تجربه هست که بازی فوق خفن درست کنه
خیلی بعیده در حال ساخت بازی مستقل باشه. نکته ای که هست اینه که تا جایی که میدونم کوجیما پروداکشنز موتور اختصاصی نداره و با توجه به لول کاری کوجیما بنظرم نمیره از موتور های غیرانحصاری مثل آنریل استفاده کنه. با توجه به اینکه سر دث استرندینگ از دسیما استفاده کرد و تجربه کلی از اون موتور به دست آورده بنظرم بازی بعدیش هم انحصاری سونیه . اگه شایعه های ایکس باکس حقیقت داشته باشه نمیدونم انجینی باشه که بتونه ازش استفاده کنه یا نه مگه اینکه فورزاتک رو ارتقا بدن که البته حدس میزنم خود پلی گروند هم همین برنامه رو داشته باشه و احتمالا فورزاتک رو برای ساخت فیبل ارتقا بده تا برای ساخت rpg مناسب بشه .
کوجیما بعد از بیرون امدن از کونامی همه بازیاش مستقل هست هالا انحصاری پلی استیشن شده یک چیزه دیگه است بعد ایکس باکس این همه متور گرافیکی داره هالا به غیر از متور هایه بتزاداد
کوجمیا اینجا کوجیما همه جا
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari