دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
آقای کوئیچی سوگیاما (Koichi Sugiyama)، آهنگساز مجموعه Dragon Quest هشتم مهر ماه به دلیل عفونت خونی در سن ۹۰ سالگی در گذشت. ایشان از همان نسخه اول این مجموعه JRPG وظیفه آهنگسازی آن را بر عهده داشتند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
مطابق اطلاعیه رسمی که وبسایت Dragon Quest منتشر کرده آقای کوئیچی سوگیاما (Koichi Sugiyama) که پیشتر به دلیل آهنگسازی این مجموعه شناخته می‌شود، روز هشتم مهر ماه (سی‌ام سپتامبر) در سن ۹۰ سالگی به دلیل عقونت خونی درگذشت. ایشان ترک‌های ماندگار زیادی را برای این مجموعه تهیه کردند و رکورد مسن‌ترین آهنگساز صنعت گیم را نیز به خود اختصاص داده‌اند.
آقای سوگیاما کار خود را با آهنگسازی مجموعه‌های تلویزیونی Return of Ultraman (محصول ۱۹۷۱) و Cyborg 009 (محصول ۱۹۷۹) آغاز کردند اما، خیلی زود فعالیت خود را در صنعت محبوب ویدیو گیم آغاز کردند و نام خود را در میان آهنگسازهای پرکار مطرح کردند. اولین بازی که ایشان وظیفه آهنگسازی آن را بر عهده داشتند، World Golf ( محصول ۱۹۸۵) بود. هر چند طی این پنج دهه فعالیت ایشان در صنعت گیم، هیچ گاه همکاری ایشان با اسکوئر انیکس و مجموعه دراگون کوئست قطع نکردند و همچنان بیشتر به آهنگساز مجموعه Dragon Quest شناخته می‌شوند. اولین پروژه ایشان در مجموعه دراگون کوئست از سال ۲۰۰۱ آغاز شد و تا نسخه اسپین آف Dragon Quest Tact (محصول سال ۲۰۲۰) ادامه داشت.
آخرین اثر ایشان Dragon Quest 12: The Flames of Fate است که هنوز پلتفرم‌های مقصد یا تاریخ انتشار آن مشخص نیست. اسکوئر انیکس قصد دارد یک مراسم یادبود برای ادای احترام به آقای سوگیاما برگزار کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari