دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
تریلر فیلم دلهره آور “The Black Phone” با بازی ایثن هاک منتشر شد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

علاوه بر ایثن هاک میسون تیمز (اول)، مادلین مک گرا (تک تیرانداز آمریکایی)، جرمی دیویس (نجات سرباز رایان) و جیمز رانسون (شوم)  در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند. فیلم “The Black Phone” در ۱۵ بهمن‌ماه (۴ فوریه سال ۲۰۲۲) روی پرده سینما خواهد رفت.
داستان فیلم در مورد یک شهر کوچک با قاتلی وحشتناک (هاک) است که در میان ساکنان شهر به صورت مخفیانه زندگی می‌کند با این وجود در ظاهر یک شعبده‌باز به طور پاره وقت نیز کار می‌کند، کودکان را می‌رباید و در نهایت می‌کشد. فینی شا (تیمز) ، یک پسر ۱۳ ساله درونگرا اما باهوش است که توسط این قاتل مرموز ربوده می‌شود و در یک زیرزمین با عایق صوتی، یک تشک و یک تلفن سیاه رنگ که کابلش قطع شده، زندانی می شود. در کمال تعجب و ناباوری، وقتی تلفن بدون وقفه شروع به زنگ زدن می‌کند، فینی گوشی را بر می‌دارد و صدای بچه‌ها و قربانیان قبلی قاتل را می‌شوند.


صداها به فینی می‌گویند که تلفن را قطع نکند و او را تشویق به فرار از زیرزمین می‌کنند. قاتل احتمالاً از توانایی‌های این تلفن باخبر است زیرا زمانی که این صحنه را می‌بیند به فینی می‌گوید که تلفن را قطع کند. در این پیش‌ پرده ما همچنین با شخصیت مک گرا آشنا می‌شویم که احتمالاً در طول فیلم در نجات فینی از چنگال این قاتل نقش مهمی را ایفا خواهد کرد. او می‌تواند در خواب سرنخ‌های پلیس و ارواح کودکانی که قبل از فینی ربوده و کشته شده‌اند را ببیند.
اسکات دریکسون ( دکتر استرنج، جن‌گیری امیلی رز) این فیلم را کارگردانی کرده است. وی همچنین به همراه سی. رابرت کارگیل نویسندگی این فیلم را بر اساس داستانی کوتاه از جو هیل بر عهده دارد. این فیلم ترسناک توسط استودیوی بلوم‌هاوس (فعالیت فراطبیعی، برو بیرون) تهیه و تولید شده و استودیو یونیورسال توزیع و نمایش آن را بر عهده دارد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *