«پایان نزدیک است»
کم کم در حال نزدیک شدن به تاریخ پخش قسمت‌های باقی مانده از سریال Money Heist (سرقت پول/ خانه کاغذی) هستیم و اکنون نتفلیکس تیزر جدیدی از نیمه دوم فصل پنجم منتشر کرده است.
در نیمه اول فصل پنجم شاهد بودیم که گروه سارقان ما به مدت ۱۰۰ ساعت در بانک اسپانیا گیر کرده بودند. آن‌ها موفق شدند لیسبون را نجات دهند، اما این کار بدون فداکاری یکی از عضو مهم دیگر ممکن نبود. پروفسور نیز توسط بازرس نیروی گارد ملی یعنی آلیشیا سیرا دستگیر شده و برای اولین بار هیچ نقشه‌ای در سر برای فرار ندارد. از طرف دیگر یک دشمن جدید وارد صحنه شده بود که از قدرت بسیار بیشتری برخوردار است: ارتش اسپانیا.
در حال نزدیک شدن به پایان بزرگ‌ترین سرقت تاریخ هستیم و آنچه تنها به عنوان سرقت آغاز شد، اکنون به یک جنگ تبدیل شده است. نیمه اول فصل آخر سریال سرقت پول بسیار سریع، نفس‌گیر و غیرقابل پیش‌بینی بود و اگر قسمت‌های باقی مانده نیز چنین روندی را ادامه دهند، Money Heist پایانی بسیار بزرگ و جالب خواهد داشت. شما می‌توانید تیزر منتشر شده را در زیر تماشا کنید:
ساخت فصل پنجم و آخر سریال سرقت پول در سال ۲۰۲۰ تایید شده بود، اما پاندمی ویروس کرونا و گونه‌های مختلف آن باعث پخش آن در دو بخش شد. تاریخ پخش نیمه دوم سریال نیز مشخص شده و شما می‌توانید پنج قسمت باقی مانده را در تاریخ ۳ دسامبر (۱۲ آذر ۱۴۰۰) تماشا کنید.
بیشتر بخوانید:
Top 10: مخفی‌ترین پایان‌های بازی‌ها که از آن‌ها بی‌خبرید
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
Yeses yes yes yessss
راستی پروفم قشنگه؟
فصل اخررررررررررررر 🥲 نههههههههههه 🥲 لطفااااااااااااا
خواهشا پروفسور زنده بمونه
(تیمو آخرش میگیرن چون آخر تریلر لیسبون رو داشتن میبردن)
دیگه ضایعست پرفوسور میمیره و همه تیم فرار میکنن میرن سر کار زندگیشون

چه تغییراتی روی اسپایدرمن از کمیک‌ها تا فیلم‌ها اعمال شده است؟

source

توسط funkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *