محبوبیت ادامه‌دار بازی مرکب
تنها چند ماه پس از تبدیل شدن Bridgerton به بزرگترین سریال نتفلیکس، سریال دیگری به این رتبه رسیده است. سریال Squid Game (بازی مرکب) اکنون به صورت رسمی محبوب‌ترین سریال نتفلیکس در تمام دوران است.
سرویس استریم نتفلیکس با انتشار یک توییت این خبر را اعلام کرد و گفت: «سریال Squid Game رسما به رکورد ۱۱۱ میلیون طرفدار رسیده است که با این وجود بزرگترین سریال ما است!»
همچنین در این توییت ویدیویی از سریال منتشر شده است که در این ویدیو و از طرف نتفلیکس روایت می‌شود:
می‌خواهم از همه شما صمیمانه تشکر کنم. ۱۱۱ میلیون نفر از شما به بینندگان ویژه ما پیوستید و Squid Game را به برترین سریال ما در جهان تبدیل کردید. و بقیه شما؛ آیا از فرصت استفاده می‌کنید تا به بازی ملحق شوید؟
نتفلیکس اخیرا پربیننده‌ترین سریال‌ها و برنامه‌های خود را اعلام کرده بود که سریال Bridgerton با ۸۲ میلیون بیننده و ۶۲۵ میلیون ساعت تماشا رتبه اول لیست این سرویس محبوب را کسب کرده بود. اکنون Squid Game به این موفقیت دست پیدا کرده است.
سریال کره‌ای که از پخش آن زمان زیادی نمی‌گذرد، مورد استقبال بسیار زیاد کاربران قرار گرفت و تقریبا موج عظیمی در شبکه‌های اجتماعی حول محور داستان آن شکل گرفته است. هنوز معلوم نیست فصل دوم آن ساخته می‌شود و «هوانگ دانگ هیوک» نویسنده و کارگردان سریال اخیرا اعلام کرده بود که برای ساخت فصل دوم سریال Squid Game برنامه خوبی ندارد.»
اگر از Squid Game راضی بودید می‌توانید از لیست پیشنهادی ویجیاتو سریال‌های مشابه آن را پیدا و تماشا کنید. علاوه بر این، ویجیاتو این سریال محبوب را پیشتر نقد و بررسی کرده بود که می‌توانید در این مطلب بیشتر با حفره‌های داستانی آن آشنا شوید.
بیشتر بخوانید:
Top 10: مخفی‌ترین پایان‌های بازی‌ها که از آن‌ها بی‌خبرید
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
حتی بیشتر از money heist ؟ یعنی مال کل تاریخ نتفلیکس میشههه

چه تغییراتی روی اسپایدرمن از کمیک‌ها تا فیلم‌ها اعمال شده است؟

source

توسط funkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *