آیا شاهد مبارزه بلک آدام و سوپرمن خواهیم بود؟
«دوئین جانسون» یا همان «راک» که قرار است در فیلم Black Adam نقش اصلی را ایفا کند از نحوه کشتن «سوپرمن» در مقابله با این شخصیت صحبت می‌کند.
اولین تیزر رسمی فیلم Black Adam در رویداد DC FanDome منتشر شد که در آن برای اولین بار شاهد شخصیت Black Adam بودیم که چندین نیروی مسلح را با نیروی برق خود نابود کرد. طبق تیزر منتشر شده، کاملا مشخص است که این فیلم از سایر پروژه‌های DC مانند فیلم Shazam تاریک‌تر خواهد بود.
«فیکو کانجیانو» یکی از منتقدان سینما در توییتر خود خطاب به راک عنوان کرد که سوپرمن تنها فردی خواهد بود که می‌تواند این ضدقهرمان (Black Adam) را از بین ببرد. جانسون نتوانست نسبت به این توییت واکنش نشان ندهد و در پاسخ به او گفت:
به یاد داشته باشید که بزرگترین نقطه ضعف سوپرمن کریپتونایت نیست، بلکه جادو است. از طرفی دیگر بزرگترین قدرت Black Adam جادو است. هر دو با سرعت نور پرواز می‌کنند. هر دو نیرویی غیرقابل توقف هستند. اما فقط یکی از آن‌ها دیگری را خواهد کشت.
حتی پیش از اینکه فیلمبرداری فیلم به صورت رسمی آغاز شود، جانسون ایده مبارزه بلک آدام و سوپرمن را مطرح کرده بود. علاوه بر این هم اکنون بسیاری از طرفدارن منتظر نبرد او Shazam نیز هستند.
هرچند طرفداران برای دیدن این نبرد بزرگ اشتیاق زیادی دارند، اما در حال حاضر آینده DC چندان مشخص نیست. در حالی که اکنون سه بازیگر مختلف نقش بتمن را ایفا می‌کنند، هیچ خبری از بازگشت «هنری کویل» برای نقش سوپرمن وجود ندارد و این بازیگر همچنان در حال ایفای نقش «گرالت» در سریال The Witcher است. به همین دلیل در حال حاضر هیچ نشانه‌ای از نبرد بین Black Adam و Superman وجود ندارد.
فیلم Black Adam با حضور بازیگرانی از جمله پیرس برازنان، سارا شاهی، آلدیس هاج، نوحا سنتینو و کوئینتسا سوئیندل قرار است در ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲ (۷ مرداد ۱۴۰۱) اکران شود.
بیشتر بخوانید:
لتس‌پلی Back 4 Blood: زامبی‌کشی با بچه‌های ویجیاتو
تماشای ویدیو از کانال یوتیوب ویجیاتو
پودر سوپرمن موجود شد
صد درصد ارگانیگ
فروشنده. بلک ادام
بلاخره شاید از دست سوپر من راحت شیم دوست دارم ببینم چطوری کتک بخوره جگرم خنک شه
من از سوپرمن خوشم نمیاد، چون خیلی لوسه یکی هم پرواز کنه و هم با یک مشت تورو ۲ کیلومتر اون ور تر پرت کنه
بازیگرش خیلی لوسه همیشه هم به ایفای نقش های دیگه علاقه داره😐
خیلی از سوپر من بدم میاد
چون هیچی جلوشو نمیتونه بگیره
جدیدا حس میکنم ضعیفش کردن ولی بازم الکی زیاد قویه
سوپرمن رو نرف کردن
قربون دهنت
ناموسا فاز dc چیه قهرماناشو ضدقهرماناشو ب بدترین شکل ممکن قوی میکنه خب خیلی مسخره میشه فیلماش ک . همیشه هم اخر فیلماش یهویی یه اتفاقی میفته ک همه چیز حل میشه خیلی عجله دارن کارگرداناش توی تموم کردن داستان فیلم و اتفاقای یهویی
از لحاظ قدرت خالص سوپرمن برتری داره
ولی بازم همونطوری که دایی گفت یکی از بزرگترین نقطه ضعف های سوپرمن جادو هستش
پ ن بلک خیلی جاها برتریشو ثابت کرده(تو کمیک)
این چه وضعشه دنیای دی سی یه ابرقدرت داره تو هر فیلم باید مقابل بقیه قرار بگیره و کشته بشه…
ما رو دور ننداز…
اخجون قراره سوپرمن کتک بخوره
داستان بدون پایان دزد و پلیس
بله درست خواندید!

source

توسط funkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *