کابوسی در محوطه هجده قدم!

«دلت می‌خواهد وقتی بزرگ شدی، چه کاره شوی؟»
هرکدام پاسخی می‌دادیم. یکی میگفت مهندس، یکی پزشک و یکی خلبان؛ اما همه ته دلمان، رویای فوتبالیست شدن داشتیم و اگر می‌پرسیدی دلت می‌خواهد در چه پُستی بازی کنی، همه می‌گفتیم: مهاجم!
چون عاشق حمله و گل زدن بودیم…
انتخاب و به کارگیری صحیح مهاجمین نوک (Center Forward) و تمام‌کننده (Striker) در FIFA 22 نقش بسزایی در اثربخشی سیستم تهاجمی شما خواهد داشت. احتمالا باخبرید که FIFA 22 همانند نسخه قبلی، پست‌های فوروارد چپ (LF) و فوروارد راست (RF) را حذف نموده است. اگر قصد دارید با برترین مهاجمین نوک و تمام‌کننده در FIFA 22 آشنا شوید، با این مقاله از ویجیاتو همراه شوید.
رونالدو دیگر برترین مهاجم تمام‌کننده FIFA نیست؛ در FIFA 22 لواندوفسکی حائز رتبه اول است و رونالدو، امباپه و هری کین در جایگاه دوم تا چهارم هستند. شاید بتوان بزرگترین تغییر در لیست مهاجمین Striker را افت محسوس سرخیو آگوئرو دانست که با کسب امتیاز ۸۷ به رتبه هشتم جدول سقوط کرده است.
لیست برترین مهاجمین تمام‌کننده در FIFA 22 به این صورت است:
همچنان برترین مهاجمین نوک در FIFA کریم بنزما و پائولو دیبالا هستند. ممفیس دپای نیز توانسته است گوی سبقت را از فیرمینو برباید و به جایگاه سوم دست یابد. مجددا تکرار می‌کنیم که در FIFA 22 اساسا پست فوروارد راست و فوروارد چپ مفهومی ندارد که این نکته را بایستی در ارزیابی خود از مهاجمین لحاظ کنید.
لیست برترین مهاجمین نوک در FIFA 22 بدین شرح است:
در بخش Career Mode مهم است که به مدت چندین فصل روی یک بازیکن سرمایه‌گذاری کنید. پس تمام فکر و ذکر خود را به بکارگیری بازیکنان برتر اختصاص ندهید و نیم نگاهی نیز به بازیکنان جوان و گمنام بیندازید، چرا که آن‌ها معمولا پتانسیل بیشتری برای رشد و پیشرفت دارند.
آیا شما نیز برترین مهاجمین دنیای فوتبال را لواندوفسکی و بنزما می‌دانید؟ آیا قدرت تمام‌کنندگی لواندوفسکی از رونالدو پیشی گرفته است؟ لطفا نظرات خود را با ما و کاربران ویجیاتو به اشتراک بگذارید.
بیشتر بخوانید:
حاجی میترکونه
برو لوا ما پشتتیم😐✌️💔
ماشاالله حاج کریم
لوا عالیه
اسپم
میدونید به فنای احمدی نژاد چی میگن؟
نژاد پرست
😂😂😂😂
لواندوفسکی
جدیدا خیلی شاخ شده
منو بیشتر به بایرن امید وار میکنه
ممنون عالی بود
نیمه تاریک هارلی کویین
داستان بدون پایان دزد و پلیس

source

توسط funkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *