instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
نتفلیکس قرار است تا نحوه رتبه‌بندی فیلم و سریال‌های سرویس آنلاین خود را تغییر دهد.

کمپانی نتفلیکس به دنبال آن است تا تغییری در نحوه رتبه‌بندی فیلم و سریال‌های برتر سرویس آنلاین خود انجام دهد. این کمپانی در طی نامه‌ای به سهام‌دارانش، این موضوع را توضیح داده است.
کمپانی نتفلیکس قبلا برای رتبه‌بندی برترین فیلم و سریال‌های سرویس آنلاین خود از میزان بازدید آنها استفاده می‌کرده است. این میزان بازدید بر این معیار است که هر کس که در طی بیست و هشت روز ابتدایی پخش فیلم و سریال، آن را به مدت دو دقیقه مشاهده کند، جزو بینندگان آن محسوب می‌شود.
با این حال، در کنفراس کُد در ماه گذشته میلادی، یکی از عوامل اجرایی کمپانی نتفلیکس، تد ساراندوس (Ted Sarandos)، اظهار داشته که به جای استفاده از معیار دو دقیقه‌ای، فیلم و سریال‌های این سرویس بر اساس میزان ساعاتی که مشاهده شدند، رتبه‌بندی خواهند شد. از همین رو، می‌توان انتظار داشت تا با استفاده از این معیار جدید، لیست جدیدی از پر بازدیدترین و محبوب‌ترین فیلم و سریال‌های نتفلیکس شکل بگیرد.
رتبه‌بندی فیلم و سریال‌ها بر اساس میزان ساعات دیده شدن آنها می‌توان تصویر بهتری از فیلم و سریال‌های محبوب این سرویس به مخاطبان ارائه نماید، زیرا ممکن است برخی از مخاطبان پس از دیدن چند دقیقه از یک سریال یا فیلم، قید آن را بزنند و بقیه آن را تماشا نکنند.
کمپانی نتفلیکس در نامه خود به سهام‌دارانش اظهار کرده است:
ما فکر می‌کنیم که استفاده از معیار میزان ساعات دیده شده، می‌تواند بهتر فیلم و سریال‌های موفق و پر بازدید این سرویس را مشخص کند. این معیار همچنین به معیارهای دیگر سرویس‌ها نزدیکتر است و می‌تواند دید بهتری به مخاطبان نسبت به محتواهای سرویس نتفلیکس ارائه کند.
کمپانی نتفلیکس همچنین اظهار داشته که از این به بعد، اطلاعات و داده‌های بیشتری را در اختیار کاربران خود و همچنین دیگران قرار خواهد داد. این یک حرکت غیرمنتظره از سوی این کمپانی به شمار می‌رود چراکه آنها نسبت به معیارهای محتواهای خود بسیار حساس بودند.
منبع: هایپ بیست
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
به احتمال خیلی زیاد بخاطر سریال بازی مرکب و رکورد بی سابقه امده یه حرکتی زده تا بتونه سریالا و فیلماشو هر چه بیشتر پربازدیتر بکنه
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *