دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
بازی «مهدیار بدو» از فاز سافت لانچ خارج و نسخه اولیه آن منتشر شد.
از امروز می‌توانید نسخه اولیه بازی «مهدیار بدو» را از کافه بازار دانلود کنید. «مهدیار» در این بازی برای اولین بار، پا به دنیای ۳ بعدی می‌گذارد و در یک رویداد ورزشی شرکت می‌کند.
اگر از مخاطبان سری بازی‌های مهدیار باشید، احتمالا نام بازی «مهدیار بدو» را شنیده یا حتا آن را تجربه کرده‌اید. این بازی به مدت چند ماه در فاز سافت لانچ قرار داشت تا تیم توسعه بازی بتوانند مشکلات احتمالی بازی را شناسایی و آن را برطرف کنند. همچنین با توجه به فیدبک‌های شما مخاطبان عزیز جنبه‌های مختلف بازی را بهبود ببخشیدند و موارد جدیدی به آن اضافه کردند.

مهم‌ترین تغییری که این بازی نسبت به نسخه سافت لانچ داشته، تغییر تم آن به یک بازی ورزشی است. این تغییر تم با خود تغییرات اساسی دیگری به‌همراه داشته. اکنون شما به جای این که خانه مهدیار را ارتقا بخشید، به ارتقای گاراژ او می‌پردازید و علاوه بر به‌دست آوردن طلای مورد نیاز به مواردی چون آهن و چوب هم نیاز دارید.
«مهدیار» قرار است به شهرهای زیبای کشور سفر کرده و سفرش را از شهر تهران شروع کرده و قرار است که بعد از تهران به شهر یزد سفر کند. ما قصد داریم که جاذبه‌های گردش‌گری کشور را از طریق این بازی نمایش دهیم و به مکان‌های زیبای کشورمان سری می‌زنیم. در ادامه تغییرات دیگری که در این نسخه از بازی صورت گرفته را لیست کرده‌ایم.

از دیگر تغییرات صورت گرفته در این بازی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
بازی «مهدیار بدو» هم‌اکنون در کافه بازار برای دانلود در دسترس قرار دارد و می‌توانید با کلیک روی متن پایین به صفحه مربوط به بازی منتقل شوید و آن را دانلود کنید.
دانلود از کافه بازار
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *