جیمز باند در تعقیب F9
گفته می‌شود فیلم No Time To Die که در حال اکران در سراسر جهان است، توانسته به فروش فوق‌العاده ۴۷۴ میلیون دلار برسد و به دومین فیلم پرفروش جهان در سال ۲۰۲۱ تبدیل شود. این عملکرد خوب دقیقا همان چیزی است که از بیست و پنجمین فیلم جیمز باند انتظار می‌‌رفت.
این فیلم رقابت سختی با F9 دارد و تخمین زده شده که تا آخر این هفته به مرز ۵۰۰ میلیون دلار نیز برسد. این اتفاق همچنین برای کمپانی یونیورسال نیز موفقیت بزرگی به حساب می‌آید، زیرا F9 و No Time To Die توانسته‌اند به ترتیب در رده‌های اول و دوم پرفروش‌ترین‌ فیلم‌های هالیوودی در جهان تبدیل شوند. آخرین حضور دنیل کریگ به عنوان مامور ۰۰۷ در این فیلم، در حال پیشی‌ گرفتن از فیلم Godzilla Vs Kong و ثبت معیار جدیدی برای خود است.
همانطور که می‌دانید، وقایع این فیلم پنج سال پس از داستان Spectre جریان دارد، جایی که جیمز باند (کریگ) در ابتدای فیلم بازنشسته شده و در جامائیکا زندگی می‌کند. زندگی قدیم و پر هیجانش او را ترغیب می‌کند تا به عنوان مامور سازمان سیا به شغلش بازگردد و از همین رو دوباره دست به‌کار می‌شود. وی همراه با فلیکس لیتر (با بازی جفری رایت) به دنبال یک دانشمند مفقود شده روسی به نام والدو اوبروچف (داوید دنسیک) می‌گردد.
فروش میان هفته‌‌ای No Time To Die همچنان با قدرت پیش می‌رود. در حال حاضر فروش فیلم در بریتانیا نسبت به سایر کشورها پیشتاز است و با ۹۶.۵ میلیون دلار ( ۷۱ میلیون پوند) به بزرگ‌ترین فیلم یونیورسال در تمام دوران تبدیل شده است. همچنین این فیلم در کشورهایی مانند هنگ کنگ، اوکراین، آرژانتین، پاراگوئه و مصر، پرفروش‌ترین فیلم جیمز باند در تمام تاریخ شد.
از لحاظ ثبت رکورد در دوران پاندمی کرونا، این ساخته کری فوکوناگا توانسته در منطقه اروپا، آفریقا و خاور میانه به جایگاه پرفروش‌ترین فیلم برسد.
بیشتر بخوانید:
ویجی‌موبایل: بدترین سلاح های پابجی موبایل و بهترین بازی های روبلاکس!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
نیمه تاریک هارلی کویین
داستان بدون پایان دزد و پلیس

source

توسط funkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *