instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
شرکت اپیک گیمز (Epic Games) به صورت رسمی از خرید استودیوی هارمونیکس (Harmonix)، سازنده‌ی بازی‌های Rock Band و Dance Central خبر داد.
اپیک گیمز در یک بیانیه‌ی مطبوعاتی اعلام کرد که با ادامه‌ی کار بر روی متاورس، از استودیوی هارمونیکس برای «تصویرسازی مجدد نحوه‌ی تجربه‌ی موسیقی، ساخت و همچنین توزیع» استفاده می‌کند. استودیوی هارمونیکس همزمان با کار بر روی بازی Rock Band 4، به توسعه «سفرهای موسیقی و گیم پلی برای بازی Fortnite» کمک خواهد کرد.
استودیوی هارمونیکس اطلاعات بیشتری را در خصوص برنامه‌ی آینده‌ی خود در بلاگ انجمن سایت خود ارائه داده است. این استودیو اعلام کرد که به برنامه‌های توسعه‌ی بسته‌های الحاقی موجود ادامه می‌دهد و قصد دارد آهنگ‌های بیشتری را در سال آینده منتشر کند. فصل‌های Rock Band Rivals نیز با برنامه‌ریزی برای هر دو فصل 25 و 26 ادامه خواهد یافت.
هارمونیکس همچنین تاکید کرد که با اپیک گیمز به منظور ایجاد سفرهای موسیقی و گیم‌پلی برای بازی Fortnite همکاری خواهد کرد. طبق اعلام هارمونیکس، این استودیو در حال حاضر قصد ندارد تولید بیشتر سازهای Rock Band را از سر بگیرد.
اپیک گیمز پیش از خرید هارمونیکس، استودیوهای مدیاتونیک (Mediatonic)، سازنده‌ی بازی Fall Guys و سایونیکس (Psyonix)، سازنده‌ی Rocket League را نیز تصاحب کرده بود.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
Shit 😑
اپیک باز افتاده رو دور خرید
آخه مدیریت هم بلد نیست می‌دونی ، اگه شرکت های در و پیکر دار مثه سونی و مایکرو این استودیوها رو میخردن طوری نبود – ولی آخه اپیک؟! با سیصد و سی میلیون دلار بدهی تازه میره استودیو میخره – اگه تا آخر سال این استودیو نابود نشد کل سایتو شیرینی میدم
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari