بازی پلی استیشن ۱ اسکوئر انیکس بازسازی خواهد شد
طبق گزارش‌های منتشر شده به نظر می‌رسد بازسازی بازی Chrono Cross از اسکوئر انیکس برای چندین پلتفرم در حال توسعه است.
نسخه اصلی بازی Chrono Cross سال ۱۹۹۹ برای پلی استیشن ۱ منتشر شده بود و گویا یکی از عناوین اعلام‌نشده‌ای است که نام آن در لیست فاش شده از انویدیا نیز دیده می‌شود. همانطور که می‌دانید، بسیاری از شایعات عنوان شده در این لیست تاکنون به حقیقت پیوسته‌اند.
Chrono Cross پس از عرضه اولیه مورد استقبال بسیار زیادی در ژاپن و آمریکای شمالی قرار گرفت و امتیازات بالایی را کسب کرده است. وب‌سایت GameSpot به این بازی امتیاز کامل ۱۰ داده است و حدود ۱٫۵ میلیون نسخه از این بازی در سرتاسر جهان فروخته شده.
ماه گذشته بر اساس گفته یک خواننده و آهنگ‌ساز اعلام شده بود که ریمیک یکی از بازی‌های بزرگ پلی استیشن به‌زودی معرفی خواهد شد. او فاش کرده بود که برای ریمیک یکی از بازی‌های بزرگ پلی استیشن آهنگی ساخته است. اکنون به گفته نیک بیکر، یکی از بنیانگذاران XboxEra، بازی مورد بحث در این گزارش Chrono Cross Remastered است. او در آخرین پادکست خود گفت:
فکر می‌کنم Chrono Cross Remastered در لیست لو رفته از انویدیا قرار داشت، بنابراین ساخت بازی نباید تعجب‌آور باشد.
همچنین ظاهرا به او گفته شده است که این بازی به صورت انحصاری عرضه نخواهد شد و در دسترس چندین پلتفرم مختلف قرار می‌گیرد. با این وجود، او احتمال می‌دهد که بازسازی بازی Chrono Cross برای پی‌سی، پلی استیشن و سوییچ عرضه شوند.
از طرفی دیگر خواننده ایرلندی که مک‌ماهون نام دارد در طول مصاحبه خود ادعا کرده بود که به همراه مایکل مک‌گلین آهنگساز و دخترش در حال کار روی موسیقی متن بازی اسرارآمیز پلی استیشن هستند. کمتر از دو هفته قبل از این مصاحبه، یاسونوری میتسودا، آهنگسازی Chrono Cross عکسی از مک‌گلی و دخترش را در توییتر منتشر کرده بود که در حال آماده شده برای اجرای موسیقی بودند.
در زمان نوشتن این خبر، پلی استیشن هنوز از هیچ رویدادی برای کریسمس رونمایی نکرده است، بنابراین هنوز مشخص نیست که بازسازی این بازی چه زمانی به صورت رسمی معرفی خواهد شد. با این وجود مراسم The Game Awards 2021 که نامزدهای آن اخیرا مشخص شدند، قرار است در ۱۸ آذر ماه برگزار شود که می‌تواند زمان مناسبی برای معرفی این بازسازی باشد.
ویجی‌لاگ پلاس: معرفی نامزدهای بازی سال و خبر از رد دد ردمپشن ۳
تماشای نسخه با کیفیت ویدیو از کانال یوتیوب ویجیاتو
بازی های دیگه ای هم برای ریمیک خوب بودا
بازیش نکردم ولی به نظر جالب میاد
مثل ریمستر راکستار نشه صلواتتت
با ریمیک معرکه فاینال فانتزی ۷ دیگه خیالت از اسکوئر انیکس راحت باشه
معرفی ۱۰ قاتل سریالی!
آیا ویل اسمیت بالاخره به حق خود خواهد رسید؟

source

توسط funkhabari