instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
با سلام و عرض ادب خدمت گیمفایی‌های عزیز. امیدوارم هر جا که هستید، سالم، تندرست و موفق باشید. چندی پیش بود که به همت اسپانسر ما یعنی شرکت الماس رایان ایرانیان، نظرسنجی‌ای در قالب مسابقه برگذار شد و از شما در مورد مورد انتظار‌ترین بازی سال بعد پرسیدیم. حال پس از اعلام نتیجه، باید به سمع و نظر شما عزیزان برسانیم که در نهایت عنوان God of War: Ragnarok با بیشترین آرا و نظرات به عنوان مورد انتظار‌ترین بازی سال آتی از دید شما عزیزان انتخاب شد. اثر مورد انتظار God of War: Ragnarok، ساخته‌ی استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica)، دنباله‌ی مستقیم نسخه‌ی ۲۰۱۸ به شمار می‌رود و ادامه‌ی ماجراجویی‌های کریتوس و پسرش در سرزمین‌های نورس را به تصویر خواهد کشید. عنوان God of War پیش از این توانسته بود بالاتر از رقبایی مانند Red Dead Redemption 2 بازی سال نشریات و رسانه‌های مختلف بشود.
پس از این عنوان رتبه بعدی متعلق به جدیدترین ساخته هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) و تیمش در فرام سافتور (From Software) یعنی Elden Ring بود که در جایگاه دوم مورد انتظار‌ترین عناوین آتی از دید کاربران گیمفا قرار گرفت.
رتبه‌ی سوم بر اساس نظرات و رأی شما عزیزان به طور مشترک به دو عنوان Halo: Infinite و Horizon: Forbidden West اختصاص دارد. از یک سو شاهد حضور هیلو که پرچمدار آثار انحصاری مایکروسافت است هستیم و از سمت دیگر یک انحصاری بزرگ از سمت پلی‌استیشن.
در جایگاه چهارم مورد انتظار‌ترین عناوین، بازی Dying Light 2: Stay Human ساخته‌ی استودید لهستانی تک‌لند (Techland) قرار دارد. نسخه‌ی اول این سری یکی از پرفروش‌ترین آثار زامبی‌محور نسل هشتم لقب گرفت و بسیاری برای تجربه این عنوان بی‌صبرانه روز شماری می‌کنند.
جایگاه پنجم و آخر مورد انتظار‌ترین بازی‌های سال آینده از دید مخاطبین گیمفا، به عنوان The Legend of Zelda: Breath of Wild 2 اختصاص دارد. جدیدترین نسخه از سری تحسین شده‌ی زلدا که می‌تواند بار دیگر استاندارد‌های جدیدی برای آثار جهان آزاد تعریف کند.
نظر شما عزیزان با این رتبه‌بندی چیست؟ مورد انتظار‌ترین بازی شما در آینده کدام اثر است؟
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari