اگر به‌دنبال انتقام‌جویی آسان‌تر با کونگ فو هستید، شاید مدتی بعد از عرضه‌ی بازی Sifu بتوانید این کار را با انتخاب درجه‌ی سختی مد نظر خود انجام بدهید.
در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که Sifu در زمان عرضه فاقد گزینه‌ی درجه‌ی سختی خواهد بود. این بازی اکشن-ماجراجویی یکی از جالب‌ترین آثاری است که برای انتشار در ابتدای سال ۲۰۲۲ آماده می‌شود. بازی Sifu دارای یک سیستم مبارزه‌ی دشوار است که بازیکن را برای نابودی دشمنان با استفاده از کونگ فو در مسیر انتقام قرار می‌دهد. این بازی همچنین دارای سیستم جالبی است که با هر بار مُردن، شخصیت اصلی را پیر می‌کند؛ سیستمی که هم قدرت شخصیت را افزایش می‌دهد و هم توانایی تحمل او را پایین می‌آورد.
باعنایت‌به اینکه هنوز چند ماه دیگر به عرضه‌ی Sifu باقی مانده است، ما تابه‌حال هیچ ایده‌ای از درجه‌ی سختی بازی نداشتیم. بااین‌حال ویدیوها این بازی را بسیار چالش‌برانگیز جلوه می‌دهند و ظاهرا اگر به‌دنبال مسیر آسان‌تری برای انتقام هستید، باید زمان بیشتری را منتظر بمانید. پیر تارنو، تهیه‌کننده‌ی اجرایی استودیوی اسلوکلپ در گفت‌وگو با MP1st تایید کرد که بازی دارای گزینه‌های درجه‌ی سختی نخواهد بود. او در ادامه توضیح داد که احساس می‌کند مُردن و به‌دنبال آن بازگشت به جریان بازی با سن‌وسال بیشتر، بهایی است که باید برای بررسی کامل سیستم مبارزات پرداخت شود؛ نظر به اینکه مواردی مانند یادگیری مکانیک‌ها و مهارت‌ها به این سیستم گره خورده‌اند.

پیر تارنو در این‌باره اظهار داشت: «ما می‌خواهیم که Sifu بازیکن‌ها را به چالش بکشد و آن‌ها را تشویق به یادگیری، اصلاح و سازش کند. توانایی برخاستن از مرگ به گیمرهای تازه‌وارد کمک می‌کند تا در مواقع مواجهه با مشکلات شکست بخورند و چند بار دیگر تلاش کنند. اما بهای اشتباهات به‌سرعت افزایش می‌یابد و بازیکن‌ها برای تکمیل بازی باید کاملا بر سیستم مبارزات مسلط شوند». بااین‌وجود تهیه‌کننده‌ی اجرایی استودیو Sloclap گفت که راه‌یابی درجه‌های سختی به بازی Sifu را پس از عرضه مورد بررسی قرار خواهند داد. اما این بازی اکشن حداقل در زمان انتشار در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ (۸ فوریه ۲۰۲۲) یک مسیر واحد برای تجربه را پیش روی گیمرها قرار می‌دهد.source

توسط funkhabari