یک قاتل مرموز در Crew Pack
همانطور که می‌دانید اپیک گیمز یک سرویس اشتراکی برای فورتنایت ساخته که هر ماه شامل آیتم‌های جدیدی برای مشترکین خود خواهد بود.
اکنون اسکین رایگان این مشترکین مشخص شده و آن‌ها به یک ویلن شناخته شده دسترسی خواهند داشت. این دسته از بازیکنان به‌زودی به پک اسکین The Cube Assassin دسترسی پیدا خواهند کرد. اگر شما هم یکی از مشترکین سرویس Fortnite Crew هستید، یک هفته دیگر و در تاریخ سی نوامبر (۹ آذر ۱۴۰۰) می‌توانید از اسکین The Cube Assassin استفاده کنید.
البته باید به این اشاره کنیم که پک اسکین The Cube Assassin شامل کوله پشتی The Cubist، کلنگ Cube Edge و آیتم تزئینی Assassin’s mark نیز می‌شود. اسکین The Cube Assassin یک ویژگی بسیار جالب و خاص هم دارد؛ پالس‌های بنفش اطراف این لباس با کشتن دیگران در هر دست قوی‌تر می‌شوند. مشترکین Fortnite Crew مثل همیشه به هزار سکه و بتل پس نیز دسترسی خواهند داشت.
فصل هشتم فورتنایت رو به پایان است و شایعات به این اشاره دارند که اپیک گیم روی چپتر سوم بازی کار می‌کند. این را می‌دانیم که چپتر بعدی با استفاده از آنریل انجین ۵ توسعه داده می‌شود و یک نقشه کاملا جدید را به طرفداران معرفی خواهد کرد. استودیو توسعه دهنده روی ویژگی‌های جدید مثل سلاح‌های قابل پرتاب نظیر یک تبر جدید و تکل زدن کار می‌کند. به نظر می‌رسد که اپیک گیمز برای چپتر سوم قصد دارد گیم‌پلی بازی را پویاتر و داینامیک‌تر از قبل کند. باید به این نکته نیز اشاره کنیم که به‌خاطر نزدیک شدن به تاریخ اکران ماتریکس ۴ (The Matrix Resurrections)، شایعاتی درباره کراس‌اوور با این فیلم نیز وجود دارد.
بازی فورتنایت هم‌اکنون روی پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، اندروید، سوییچ و پی‌سی در دسترس قرار دارد.
ویجی‌لاگ پلاس: معرفی نامزدهای بازی سال و خبر از رد دد ردمپشن ۳
تماشای نسخه با کیفیت ویدیو از کانال یوتیوب ویجیاتو
قرار بود ایتم شاپ بیاد ولی اوردنش کرو پک ولی اسکین خوبیه ارزشش رو داره
اسم مپ این چپتر آپولو هست و خیلی ها میگن اسم مپ بعدی آرتمیسه
آرتمیس و آپولو برادر و خواهر هستن ممکنه مپ بعدی زیااااااااد فرقی نکنه…
اسکینی رایگان نمیشه به جز کریسمس و چلنجی ها
اگه کرو پک این ماهو داشته باشید میده
در ضمن دیروز رو نمایی شد
برای کسایی که میخوان بخرن:اگه بخرین کروپک سیزن بعد که مال چپتر ۳ هست رو رایگان میده
دانلود قانونی و رایگان بهترین فیلم‌نامه‌ها
از راز تاریک «رویای زیبای» تسک فورس ایکس خبر دارید؟

source

توسط funkhabari