instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
ایکس باکس به مناسبت بیستمین سالگرد خود، بسته‌هایی حاوی کنترلر و دیگر آیتم‌های مرتبط به برند ایکس باکس را به صورت تصادفی به طرفداران خود ارسال می‌کند.
طرفدارانی که این بسته‌ی هدیه را دریافت کردند، درون این بسته یک اشتراک 12 ماهه ایکس باکس گیم پس، کنترلر Elite 2 با طرح ویژه‌ی هیلو، یک مجسمه‌ی کوچک با طرح برند مخصوص بیستمین سالگرد ایکس باکس و یک Gamer Tag مخصوص دریافت کننده‌ی بسته تحویل گرفتند. درون این بسته پیامی وجود داشت که از مخاطبین برند ایکس باکس بابت پشتیبانی و طرفداری تشکر می‌کرد.
لازم به ذکر است که چندی پیش ایکس باکس 70 عنوان دیگر را به عناوین بکوارد خود اضافه کرده، و تایید نمود که دیگر هیچ بازی‌ جدیدی به جمع این عناوین اضافه نمی‌شود. همچنین ایکس باکس به طرفداران خود گوشزد کرد که در آینده‌ی نزدیک منتظر اضافه شدن عناوین جدید به جمع بازی‌هایی که از قابلیت FPS Boost بهره می‌برند نباشند، اما ایکس باکس بخش چندنفره‌ی رایگان Halo Infinite را پیش از عرضه‌ی قسمت داستانی، به مناسبت بیستمین سالگرد سری Halo عرضه نمود.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
۱۴ ساله کاربر لایوم همین نسل قبل حداقل ۴ هزار دلار بازی و اشتراک خریدم روی اکانتم لامصب یه گیفت ۵ دلاری هم نامرد بهم هدیه نداده😂😂
وقتی پول برات علف خرسه😩
بسته هاشون به ایران هم میاد؟🥺
پ.ن: وی که جواب را میداند و میرود در افق محو شود🧑‍🦯
مشتری مدار.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari