خلاقیتی که صرف راه‌های نامناسب می‌شود!
چند هفته از انتشار Forza Horizon 5 گذشته که با استقبال بسیار خوبی روبه رو شده ولی بعضی از بازیکنان آن در حال سوءاستفاده از مکانیزم‌های بازی هستند.
چند هفته پیش سیستم هدیه دادن Forza Horizon 5 به خاطر مکانیزم تسلط بر ماشین‌ها، پر از جیپ‌های ارزان شده بود. این سیستم به بازیکنان اجازه می‌دهد با امتیازاتی که جمع کرده‌اند پاداش‌های خاصی را باز کنند. جیپ The Willys نه تنها ارزان بود، بلکه تنها به پنج امتیاز نیاز داشت تا بتوانید به Super Wheelspin دسترسی پیدا کنید. Super Wheelspin یک لوت باکس بسیار سودآور است که با هر بار چرخش آن، شانس بردن صدها یا هزاران اعتبار درون بازی را دارید.
بازیکنان جیپ‌های ارزان را خریده، Super Wheelspin را باز کرده و سپس ماشین را به دیگران می‌فروختند. خیلی‌ها از این مکانیزم سوءاستفاده می‌کردند و به همین خاطر استودیو Playground Games با انتشار آپدیتی Super Wheelspin را از پاداش جیپ The Willys حذف کرد.
حالا بازیکنان یک راه دیگر برای سوءاستفاده از سیستم‌های بازی پیدا کرده‌اند تا به پول بیشتر دسترسی داشته باشند. Playground Games یک سری ویژگی برای کمک به افرادی که ناتوانایی جسمی دارند در بازی خود قرار داده است. بازیکنان اما از این ویژگی‌ها سوءاستفاده می‌کنند تا بدون دست زدن به کنترلر خود میزان زیادی امتیاز به دست آورند. در قسمت Creative Hub و انتخاب گزینه Event Lab، یک سری پیست طولانی وجود دارند که مناسب این کار هستند. 
برای مثال می‌توانید از پیستی با کد 593058147 استفاده کنید که بسیار طولانی بوده (۱۵ دور) و ماشین‌ خود را به کلاس X برسانید. حتی پیست‌هایی در بازی وجود دارند که ۵۰ دور بوده و عملا یک مزرعه برای برداشت XP هستند. البته استودیو با جدیدترین آپدیت خود سقف مشخصی برای میزان XP قابل کسب تعیین کرده است.
بنابر گزارش سایت پی‌سی گیمر، با فعال کردن ویژگی‌های تغییر حالت ترمزگیری به «Assisted»، تغییر حالت فرمان به «Auto-Steering» و فعال کردن کنترل کشش و پایداری، ماشین شما عملا خودش می‌راند. تنها کاری که بازیکن نیاز است انجام دهد، نگه داشتن پدال گاز است. اگر از کنترلر استفاده کنید این کار را هم می‌توان به کمک یک کش به صورت اتومات انجام داد. بازیکنان با فارم امتیاز ماشین‌های ارزان دیگر را خریداری کرده تا دوباره Super Wheelspins را باز کنند. نظر شما درباره این سوءاستفاده عجیب‌و‌غریب چیست؟
همان‌طور که همه طرفداران انتظار داشتند استودیو Playground Games توانسته یک دنباله بسیار خوب دیگر برای سری فورتزا توسعه دهد. این عنوان در همه زمینه‌ها بدون نقص و عالی است. از نقشه پر شده از فعالیت‌های مختلف گرفته تا چند صد ماشین مختلف همگی نشان دهنده یک بازی مسابقه‌ای بسیار خوب برای طرفداران این سبک است. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما نقد ویجیاتو را با تیتر «بررسی بازی Forza Horizon 5» بخوانید تا بیشتر با آن آشنا شوید.
Forza Horizon 5 هم‌اکنون روی ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی در دسترس قرار دارد.
ویجی‌لاگ پلاس: معرفی نامزدهای بازی سال و خبر از رد دد ردمپشن ۳
تماشای نسخه با کیفیت ویدیو از کانال یوتیوب ویجیاتو
بعد من حتی دنده را هم گذاشتم دستی باشه که بشه کامل ماشین کنترل کرد 😂😂
دنده دستی که دیگه چیزی نیست😂
الان حرفه ای هاش روی حالت دستی+کلاچ میزارن(که واقعا سخته با این حالت حرفه ای هم مسابقه بدی)
چرا بیشتر اعضای اینجا عکس گربه دارن؟
من گربه نمیبینم
گربه هستن دیگه همه جا هستن
( شوخی کردم دوستان با احترام به همه ی پروف گربه ای ها🙏)
پس سازندگان گرن توریسمو حق داشتن.
البته من با آنلاین شدم گرن توریسمو مخالف بودم
اولش فک کردم دلار واقعی منظور تیتره:‌‌|
واقعا اونایی که اون ماشینا رو از بقیه میخریدن گیمر نیستن لذت بازی اینه خود آدم بدستشون بیاره
داداش همه ماشینا رو که نمیشه گیر آورد.بعضیا زمان محدودن و خیلی هم کمیاب
اینا هم که از مزائده های مختلف بعضی ماشینا رو می خرن دارن بابتش پول هنگفتی می دن که اون پول رو خودشون از گیم باز زور و زحمت گیر آوردن
تقلب کارا اینجا ، تقلب کارا اونجا ، تقلب کارا همه جا فقط کافیه ذهنشونو باز کنن تا تقلب کنن 🤣🤣
خودمم جزوشونم . از باگ شمش طلا تو رد دد ۲ سوءاستفاده کردم تنها من نه همه استفاده کردن ولی راکستار با یه اپدیت مشکلو رفع کرد 😔 ولی من بازی رو اپدیت نکردم 🤣
اگه این نابغه بازی و ترفند های اینچنینی صرف علم میشد آدم الان رو مریخ زندگی میکرد…
لذتش به به دست آوردن پول باسختییه مگه نه که عملا مثل ن.و.ب.ا هی دور دور میزنیم
یه صحبت داشتم با اونایی که دیس دادن🗿
نابغه هستند ولی نه به اندازه ی من🗿
چرا؟🤔
احتمالا داره با باگ پرنس اف پرشیا اختلاس میکنه
😆
همون قضیه ی “اجرای جی تی ای تریلوژی موبایل روی پیسی با شبیه ساز”
اها راس میگی
دهنت سرویس. عجب مغزی داری🗿
من شک دارم
چه عجیب😐
هر روز داره از این بازی باگ و این جور چیز ها منتشر میشه خیلی عجیبه🤔
هر روز از این بازی؟ مطمئنی؟
این نمیدونه باگ چیه ولش کن
مهندس ببخشید این باگ حساب میشه ؟
رجوع شود به تعریف باگ!!!!!!!!!!
این بده
دانلود قانونی و رایگان بهترین فیلم‌نامه‌ها
از راز تاریک «رویای زیبای» تسک فورس ایکس خبر دارید؟

source

توسط funkhabari