یک بازی برای PS5 و دو بازی برای PS4
همان منبعی که بازی‌های ماه گذشته را فاش کرده بود، اکنون بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس برای ماه دسامبر را نیز اعلام کرده است.
یکی از کاربران انجمن Dealabs که در ماه‌های اکتبر و نوامبر نیز لیست بازی‌های پلی استیشن پلاس را نیز فاش کرده بود، اکنون اعلام کرد که چه بازی‌هایی قرار است در ماه آینده (دسامبر) در دسترس مشترکین این سرویس قرار بگیرند.
به گفته او بازی Godfall: Challenger Edition در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و همچنین بازی‌های Mortal Shell و Lego DC Super Villains تنها در دسترس دارندگان پلی استیشن ۴ قرار خواهند گرفت.
Godfall: Challenger Edition نسخه جدید بازی اکشن نقش آفرینی استودیو Counterplay Games محسوب می‌شود که هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است. با این حال نسخه اصلی بازی سال ۲۰۲۰ برای پی‌سی و پلی استیشن ۵ و سال جاری برای پلی استیشن ۴ عرضه شد و از اولین بازی‌های بود که توسط گیرباکس سافتور برای پلی استیشن ۵ منتشر شد. داستان بازی در یک دنیای فانتزی رخ می‌دهد و بازیکنان نقش یکی از آخرین شوالیه‌های بزرگ را بر عهده می‌گیرند تا از یک رویداد آخرالزمانی بزرگ جلوگیری کنند.
Godfall با میانگین امتیاز ۶۱ برای پی‌سی و پلی استیشن ۵، نظرات متوسطی را دریافت کرده است و آنچنان که پیش از عرضه انتظار می‌رفت، موفق ظاهر نشد.
بازی Mortal Shell نیز سال ۲۰۲۰ برای پی‌سی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شده بود و نسخه Enhanced Edition آن در سال جاری برای پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شد. بازی نقش آفرینی اکشن سوم شخص استودیو Cold Symmetry نامزد بهترین بازی اول در The Game Awards 2020 شده بود و نسخه پی‌سی آن با امتیاز ۷۶ مورد پسند منتقدان و بازیکنان قرار گرفته است.
در نهایت Lego DC Super Villains بازی اکشن ماجراجویی از استودیو Traveller’s Tales است که سال ۲۰۱۸ توسط وارنر برای پی‌سی، سوییچ، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شده بود. طبق نظر منتقدان متاکریتیک، نسخه نینتندو سوییچ و پی‌سی بازی مورد پسند منتقدان قرار گرفته، اما برای نسخه پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان آن نظرات ضد و نقیضی ثبت شده است.
هرچند افشاگری‌های قبلی این کاربر درست از آب در آمدند، اما تا زمانی که سونی بازی‌های لیست را به صورت رسمی اعلام نکند، نمی‌توان به صورت قطعی آن‌ها را تایید کرد. تنها یک هفته به پایان ماه نوامبر باقی مانده و انتظار می‌رود سونی به زودی لیست رسمی خود را منتشر کند. بازی‌ها معمولا طی نخستین سه‌شنبه ماه در دسترس بازیکنان قرار خواهند گرفت، بنابراین مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس احتمالا از ۷ دسامبر (۱۶ آذر) به این بازی‌ها دسترسی خواهند داشت.
ویجی‌لاگ پلاس: معرفی نامزدهای بازی سال و خبر از رد دد ردمپشن ۳
تماشای نسخه با کیفیت ویدیو از کانال یوتیوب ویجیاتو
واییی
دانلود قانونی و رایگان بهترین فیلم‌نامه‌ها
از راز تاریک «رویای زیبای» تسک فورس ایکس خبر دارید؟

source

توسط funkhabari