instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
تصویری تازه از فیلم West Side Story منتشر شده که تلاش‌های استیون اسپیلبرگ را نشان می‌دهد.

فیلم داستان وست ساید (West Side Story) یکی از آثاری است که از آن به عنوان یکی از رقابت‌کننده‌ها در فصل جوایز و مراسم‌های فیلم امسال یاد می‌شود. فیلم داستان وست ساید به کارگردانی استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) است. فیلم‌نامه این فیلم را تونی کوشنر (Tony Kushner) قلم زده است. او نویسندگی فیلم‌نامه فیلم فرشتگان در آمریکا (Angels in America) را در کارنامه خود دارد.
به تازگی تصویری از فیلم داستان وست ساید منتشر شده است که تلاش‌ها و تقلا‌های استیون اسپیلبرگ برای به تصویر کشیدن بهترین زاویه را نشان می‌دهد. این تصویر نشان می‌دهد که عوامل سازنده این فیلم در حال تلاش برای بازسازی یک صحنه نمادین از فیلم اصلی داستان وست ساید هستند.
استیون اسپیلبرگ سعی داشته تا صحنه ورود گروه شارک به این صحنه را به شکلی طولانی، استادانه و یکپارچه به تصویر بکشد. این تصویر منتشر شده از فیلم داستان وست ساید را می‌توانید در زیر مشاهده کنید که در آن، استیون اسپیلبرگ روی زمین دراز کشیده است.
ریچل زگلر (Rachel Zegler) گفته است که این صحنه، اولین صحنه‌ای است که او در این فیلم بازی کرده است. این اولین صحنه‌ای بوده است که او همکاری خود با استیون اسپیلبرگ را رسما شروع کرده است. مطمئنا فشار زیادی را حس می‌کرده است. ریچل زگلر در همین رابطه گفته است:
این صحنه، اولین روز حضور من در فیلمبرداری فیلم بوده است. بسیار دلهره‌آور بود. استیون اسپیلبرگ می‌خواست تا این صحنه حسی واقعی و رویدادی داشته باشد و در عین حال، جنبه رویایی خودش را حفظ کند. این صحنه، واقعا یک لحظه دلنشین بوده است.
فیلم داستان وست ساید قرار است در تاریخ 10 دسامبر سال جاری میلادی روی پرده سینماها اکران گردد. این فیلم با بازی انسل الگورت (Ansel Elgort)، آریانا دبوز (Ariana DeBose)، دیوید آلوارز (David Alvarez)، مایک فیست (Mike Faist)، کوری استول (Corey Stoll)، برایان دارسی جیمز (Brian d’Arcy James) و ریتا مورنو (Rita Moreno)، ستاره فیلم اصلی داستان وست ساید، خواهد بود.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فیلم کلاسیک west side story یکی از بهترین فیلم هایی هست که تو عمرم دیدم ، ناتالی وود ❤
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari