گویا شبیه‌سازهای کشاورزی در صنعت بازی‌های ویدیویی بیشتر از آنچه انتظار می‌رفت طرفدار دارند. این سبک جذاب برای بسیاری تبدیل به یک سرگرمی دائمی شده و هر روز بازی‌های جدیدی با محوریت آن روانه بازار می‌شوند. پرورش یک مزرعه، کشت محصولات و دامداری و همچنین تعامل با سایر روستانشین‌ها در کنار پیشرفت و شکوفایی خود و زمین کشاورزی، امری جذاب و سرگرم‌کننده است. بازی Staxel از استودیو Plukit عنوانی در همین سبک و سیاق بوده که با گرافیکی شبیه به Minecraft دنیایی سه‌بعدی و پیکسلی را برای کشاورزی و ماجراجویی در اختیار شما قرار می‌دهد.
مانند تمامی بازی‌های شبیه‌سازی، شما باید امپراتوری خود را درزمینهٔ کشاورزی از نو بنا کرده و مسیری به سمت شکوفایی را در آن طی کنید. در طول این مأموریت می‌توانید از سایر روستاییان نیز کمک بگیرید و در ازای کمک آن‌ها، محصول و یا سایر کارهای ضروری را برایشان انجام دهید. پس از رسیدگی به مزرعه و رساندن آن به مرحله محصول دهی، می‌توانید کمی هم اوقات فراغت خودتان را به فعالیت‌های فرعی بگذرانید. آزادی عمل در این دنیای پیکسلی حرف اول را میزند.
کشت محصولات مختلف، دامداری و رسیدگی به تغذیه حیوانات مختلف، جمع‌آوری به‌موقع محصول و فروش آن‌ها در بازار از فعالیت‌های اصلی این بازی هستند. مدیریت جوانب مختلف چندان سخت نیست و شما می‌توانید به‌مرور مزرعه خود را توسعه داده و تجهیزات جدیدی به آن اضافه کنید. به دلیل ماهیت Sandbox بازی آزادی عمل زیادی در اختیار شما است و می‌توانید در محیط آن هر شکلی که دوست دارید فعالیت کنید.
وجود مواد اولیه مختلف در بازی به شما اجازه می‌دهد تمام دنیا و مناطق را مطابق سلیقه خود تغییر داده و بسازید. این موضوع به ساخت ساختمان اصلی مزرعه و همچنین تغییرات در روستا هم مربوط می‌شود. در بخش آنلاین بازی هم می‌توانید در کنار سایر بازیکنان تجربیات جذابی را رقم زده و به همسایه‌های خوبی در دنیای بازی Staxel تبدیل شوید.
اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Farming Simulator 22 را نیز بررسی کنید.
در ادامه برای دانلود بازی Staxel با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8.1/10 (64bit)
Processor: Intel Core i5 @ 2Ghz (or equivalent)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX 660 1GB / AMD Radeon HD 7850 1GB
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 12 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

Staxel is a creative farming and village life game with a cast of quirky characters. Build your farmhouse, help villagers, take to the wilds to fish or hunt for bugs, and grow a variety of crops in your backyard. If you’re feeling social, you can even invite your friends over to share in the fun!
In Staxel, you’re tasked with restoring the farm to its former glory as the newest resident in a budding village. While they may have their quirks, the other residents will help you get settled in. Return the favour and help the village flourish!
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM و یا FlashGet نصب کنید.
برای دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
چنانچه در مقابل لینک دانلود عبارت بخش اول، دوم و … مشاهده کردید تمام بخش ها می بایستی حتماً دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.par30game.ir می باشد. تمامی حروف را می بایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
تمامی زیر دامنه های پارسی گیم که فایل های دانلودی بر روی آنها قرار گرفته اند در سرور های ایران هستند و ترافیک داخلی و نیم بها محاسبه خواهند شد.
در صورتی که ISP شما این مسئله را نقض کرده است از طریق فرم شکایت سازمان ارتباطات رادیویی به نشانی www.195.cra.ir ، این مسئله را پیگیری بفرمایید و نتیجه را به تیم ما اعلام کنید.source

توسط funkhabari