کپی لینک
بنا بر اعلام یکی از کاربرانی که پیش‌تر هم لیست بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس (PlayStation Plus) را لو داده بود، ظاهرا لیست عناوین ماه دسامبر نیز لو رفته است!
سرویس پلی استیشن پلاس برای کاربرانی که قصد دارند تا به صورت آنلاین با کنسول‌های پلی استیشن 4 و 5 بازی کنند، یک مورد کاملا ضروری است. با این حال، برای اینکه پول پرداخت شده بابت این سرویس تا حدودی و حتی بیشتر برای کاربران جبران شود، اعضای آن به صورت ماهیانه تا ۳۰ روز فرصت دارند تا چند بازی رایگانی که ارائه شده را دانلود و سپس تا همیشه در اکانت خود نگه دارند! در این سرویس تاکنون عناوین بزرگ بسیاری قرار گرفته که شاید از بهترین‌های آن بتوان به چند عنوان از سری Call of Duty مانند WWII و Black Ops 4 اشاره کرد.
با این حال اینکه چه بازی‌هایی در ماه آینده معرفی می‌شوند، قاعدتا در دسته اطلاعات محرمانه‌ای خواهد بود که تا روز اعلام رسمی، هیچ کاربری نباید درباره آن بداند. اما چند ماهی است که این جزئیات، بدون خواست سونی و پلی استیشن به راحتی هر چه تمام‌تر لو می‌رود! همچنین جالب اینجاست که لو دهنده این اطلاعات یک منبع خاص بوده و هر ماه هم باز‌ی‌ها را کاملا دقیق اعلام می‌کند تا طرفداران تقریبا یک هفته قبل از انتشار پست از لیست رسمی، بدانند که چه بازی‌هایی در سرویس پلاس برای ماه بعد رایگان خواهد شد.
طبق اعلام این کاربر، در ماه دسامبر می‌توانیم شاهد سه عنوان زیر باشیم که برای کاربران سرویس پلی استیشن پلاس در کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس قرار خواهند گرفت.
بازی GodsFall
بازی Mortal Shell
بازی Lego DC Super Villains
بازی‌های اعلام شده فوق در حال حاضر هنوز توسط سونی تایید نشده‌اند اما طبق روال چهار ماه گذشته، ظاهرا جای شکی هم برای درست بودن این لیست وجود ندارد. همچنین ظاهرا این ماه خبری از بازی رایگان برای کاربران PSVR نیست، یا شاید هم هنگام اعلام رسمی یک عنوان دیگر مثل ماه گذشته برای علاقه‌مندان به دنیای واقعیت مجازی، رایگان شود.
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari