دانلود قانونی و رایگان بهترین فیلم‌نامه‌ها
افراد بسیاری هستند که فیلم‌نامه‌نویسی را به عنوان یک مهارت ارزشمند دوست دارند. علاقه این افراد به فیلم‌نامه‌نویسی آن‌قدر زیاد است که دوست دارند این مهارت را به عنوان شغل حرفه‌ای و همیشگی خود انتخاب کنند. اگرچه مشکلات بسیاری در مسیر دست‌یابی به این هدف وجود دارد اما تبدیل‌شدن به یک فیلم‌نامه‌نویس حرفه‌ای چندان هم غیرممکن نیست. مطالعه فیلم‌نامه‌های ارزشمند و کاربردی یکی از ساده‌ترین راه‌های آموزش فیلم‌نامه‌نویسی است. برای مطالعه فیلم‌نامه‌های مناسب به منابع مطمئنی نیاز است که سایت‌های دانلود فیلم‌نامه از نمونه‌های مهم آن هستند.
سایت‌های دانلود فیلم‌نامه به عنوان یکی از بهترین منابع دانلود و مطالعه فیلم‌نامه به علاقه‌مندان به فیلم‌نامه‌نویسی کمک می‌کنند تا به منابع بی‌پایانی از فیلم‌نامه‌های ارزشمند دسترسی داشته باشند. بنابراین در ادامه با ویجیاتو همراه باشید تا بهترین سایت‌های دانلود فیلم‌نامه را بشناسید.
IMSDB
سایت IMSDB یکی از بهترین منابع مطالعه فیلم‌نامه فیلم‌های سینمایی است. این سایت فیلم‌نامه‌ها را براساس حروف الفبا و ژانر سینمایی طبقه‌بندی کرده و به کاربران اجازه می‌دهد تا فیلم‌نامه بهترین فیلم‌های سینمایی را در بستر فضای مجازی مطالعه کنند.
Drew’s Script-o-Rama
یکی از بهترین سایت‌های دانلود فیلم‌نامه که فیلم‌نامه تعدادی از بهترین فیلم‌های تاریخ سینما را قرار داده است. با توجه به این که سایت Drew’s Script-o-Rama یک منبع خصوصی است، طبیعی به نظر می‌رسد که فرمت فایل فیلم‌نامه‌هایی که در آن قرار گرفته‌اند هم متفاوت باشد. این سایت فعالیت خود را به عنوان یک وبلاگ کوچک شروع کرد و حالا به یکی از بهترین سایت‌های دانلود فیلم‌نامه تبدیل شده است.
نکته جالب آن که پیش‌نویس تعدادی از فیلم‌نامه‌های در دست نگارش هم در این سایت قرار گرفته‌اند. به عبارت دیگر، کاربران می‌توانند فیلم‌نامه‌ای که در حال تکمیل‌شدن است را با دقت مطالعه کنند و نکات آموزنده‌ای از آن کسب کنند.
Screenplays For You
یکی دیگر از بهترین سایت‌های دانلود فیلم که البته آرشیو کامل و بی‌نقصی ندارد اما قطعا کاربردی است. بزرگترین ویژگی این سایت شاید آن باشد که به کاربران اجازه می‌دهد تا فیلم‌نامه موجود را در بستر مجازی سایت مطالعه کنند.
The Daily Script
سایت The Daily Script بیشتر شبیه به یک موتور جستجوی فیلم‌نامه است. آرشیو مکفی این سایت برای بسیاری از کاربران جذاب به نظر می‌رسد. فونت این سایت بسیار به فونت فیلم‌نامه‌های حرفه‌ای نزدیک است. بنابراین فیلم‌نامه‌های سایت The Daily Script برای افرادی که دوست دارند حس و حال واقعی مطالعه یک فیلم‌نامه را تجربه کنند، جذاب به نظر می‌رسد.
The Script Lab
اگرچه سایت The Script Lab صرفا یکی از بهترین سایت‌های دانلود فیلم‌نامه نیست اما می‌تواند در لیست بهترین سایت‌های دانلود فیلم‌نامه هم قرار بگیرد. این سایت یک شبکه اجتماعی برای علاقه‌مندان به فیلم‌نامه‌نویسی است که امکانات بسیاری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با این حال باید بدانید که برای دسترسی به بخش عمده‌ای از خدمات این سایت باید یک حساب کاربری در آن ایجاد کنید. بخشی از خدمات سایت The Script Lab هم اساسا رایگان نیست.
Movie Scripts and Screenplays
عنوان این سایت به خوبی نشان می‌دهد که چرا باید در لیست بهترین سایت‌های دانلود فیلم‌نامه قرار بگیرد. فیلم‌نامه تعدادی از بهترین فیلم‌های تاریخ سینما در این سایت منتشر شده و در دسترس کاربران قرار دارد. برتری ویژه این سایت نسبت به رقبای اصلی‌اش آن است که فیلم‌نامه تعدادی از فیلم‌های قدیمی‌‌تر را هم در دسترس کاربران قرار داده تا کاربرد بیشتری داشته باشد. مطالعه فیلم‌نامه‌های این سایت تنها به صورت آنلاین و در بستر مجازی ممکن است.
فونت سایت Movie Scripts and Screenplays بسیار به فونت فیلم‌نامه‌های حرفه‌ای نزدیک است. بنابراین فیلم‌نامه‌های سایت The Daily Script برای افرادی که دوست دارند حس و حال واقعی مطالعه یک فیلم‌نامه را تجربه کنند، جذاب به نظر می‌رسد.
مقاله کوتاه
محتوای زیاد
خدا میدونه چقد دنبالش بودم
دمتون گرم
عالی
تصویر بازیتو گذاشتی؟😃
چه مقاله عجیبی
دانلود قانونی و رایگان بهترین فیلم‌نامه‌ها
از راز تاریک «رویای زیبای» تسک فورس ایکس خبر دارید؟

source

توسط funkhabari